کد خبر: 1326434 A

درویش: مگر وقت اضافه را VAR اعلام می‌کند؟/ متاسفانه در فدراسیون کسی پاسخگو نیست

مدیرعامل پرسپولیس بعد از تساوی سرخ‌پوشان در هفته هجدهم از فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

درویش: مگر وقت اضافه را VAR اعلام می‌کند؟/  متاسفانه در فدراسیون کسی پاسخگو نیست

به گزارش ایلنا، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس پس از تساوی هفته هجدهم این تیم مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: این ششمین هفته است. من شاید در سه هفته گذشته، پشت هم به رئیس فدراسیون، دبیرکل، نایب رئیس و کمیته داوران مراجعه کرده‌ام و گفته‌ام که خطا و پنالتی‌هایی به اشتباه علیه ما گرفتند. بهانه آن‌ها این بود که VAR نیست. سوال من این است که اگر VAR بیاید، باز هم داور وسط قرار است برود و صحنه را ببیند و تصمیم بگیرد؟ اگر بنا نباشد حق را به ما بدهند، فرقی نمی‌کند. ضمن این که مگر وقت اضافه را VAR اعلام می‌کند؟ بازی هفته گذشته ۱۷ دقیقه وقت اضافه داشت اما ۷ دقیقه اعلام شد.

او افزود: کسی که خواب است را می‌توان بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب زده را محال است. من باید به آن طراحانی که برنامه‌ریزی کردند پرسپولیس طی ۶ هفته به حقش نرسد، تبریک بگویم. بنای آن‌ها این است که یک تیم خاص قهرمان شود و پرسپولیس نشود. من گفتم که هیچ تیمی، فوتبالی نمی‌تواند پرسپولیس را ببرد ولی من نمی‌توانم اختیار ماورای فوتبال را داشته باشم.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: من در مجلس، روسای فدراسیون را دیدم. آن‌ها به من گفتند که حق با تو است. من گفتم که ۶ هفته حق با من است ولی ۲ امتیاز به ما بدهید. این که می‌گویید حق با توست، مشکلی را حل می‌کند؟

درویش در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از تیمی خاص، سپاهان است؟ توضیح داد: باید بروید و بپرسید. یک هفته، می‌تواند اتفاق داوری باشد اما شش هفته غیرطبیعی است و حتما دلیلی دارد. متاسفانه در فدراسیون کسی پاسخگو نیست. شکایت هم بکنیم، تاثیری ندارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا به قضاوت داور در بازی با آلومینیوم اعتراض می‌کنند؟ بیان کرد: به نظر شما نباید اعتراض کنیم؟ اولا صحنه اخراج بیرانوند که آفساید بود، دوما صحنه خطرناکی نبود و سوما این که چهار بازیکن ما در صحنه اخراج حضور داشتند. وقتی پنالتی شیخ اعلام نشد، وقتی پنالتی روی ترابی اعلام نشد، علت‌ آن‌ها چه بود؟ داور هم مقصر نیست چرا که او تابع اوامری است که به او ابلاغ می‌شود. این داور اشتباه کرد، داوران بازی‌های قبلی چرا اشتباه کردند.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: رئیس فدراسیون ادعای رفاقت نمی‌کند، این موضوع‌ها را پیگیری نمی‌کند. احتمالا اولویت آن‌ها چیز دیگری است.

 

انتهای پیام/
پرسپولیس رضا درویش
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر