کد خبر: 1324321 A

کیانی: تراکتور کم کم به بلوغ تاکتیکی می‌رسد

بازیکن تیم تراکتور تبریز درمورد دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان صحبت کرد.

کیانی: تراکتور کم کم به بلوغ تاکتیکی می‌رسد

به گزارش ایلنا، مهدی کیانی پس از پیروزی تراکتور برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: می‌دانستیم که بازی سختی در اصفهان داریم. ذوب آهن بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد اما ما هم تراکتور هستیم و تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. همدل شده بودیم که بازی را ببریم و خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.

او که سابقه حضور در اصفهان و پوشیدن پیراهن سپاهان را دارد، در این باره گفت: من نان و نمک شهر اصفهان، هواداران و مردم این شهر را خورده‌ام و همیشه قلبا دوست‌شان دارم و انشاالله که همیشه سربلند و موفق باشند.

کیانی درباره شرایط تراکتور پس از حضور خمس عنوان کرد: خودتان بازی‌ها را می‌بینید. شرایط خیلی بهتر شده‌ است. ما روز به روز تیم‌تر می‌شویم و به بلوغ تاکتیکی می‌رسیم. با آمدن آقای خمس و دستیاران ایشان، همه همدل شدیم که یک تیم خوب باشیم و خدا را شکر هفته به هفته بهتر می‌شویم. انشالله که بتوانیم در پایان فصل دل هواداران و باشگاه را شاد کنیم.

بازیکن باتجربه تراکتور درباره حضور هواداران در استادیوم و شعار آنها علیه فدراسیون فوتبال گفت: من نشنیدم اما فوتبال بدون هوادار هیچ لذتی ندارد. هواداران باید بیایند و استادیوم‌ها را پر کنند چون فوتبال با هوادار خوب است. انشالله که فدراسیون برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشد تا هواداران بیشتری بیایند و به تیم‌هایشان کمک کنند‌. هر وقت هواداران ما به استادیوم آمده‌اند، دلگرمی خیلی خوبی برای ما بوده است. امیدوارم بیایند و ما هم شرمنده آنها نشویم.

وی در خصوص مصدومیت حسینی در این بازی گفت: مصدومیت‌های فوتبال خیلی بالا است و ضربه‌های زیادی به بازیکنان وارد می‌شود. ما این برد را به سید تقدیم می‌کنیم. او پسر خوبی است و با تمام وجود هم برای تیم کار می‌کند. خیلی ناراحت شدیم اما خدا را شکر الان صحیح و سالم است و این برد را به سید عزیز و خانواده محترم ایشان تقدیم می‌کنیم.

کیانی در پایان در واکنش به اینکه در همه تیم‌هایی که بازی کرده، یک سید حسینی حضور داشته است، گفت: همه سیدها و حتی همه بازیکنان برای ما عزیز هستند. امیدوارم تا هستیم قدر همدیگر را بدانیم، چون این فوتبال و زندگی روزی تمام می‌شود‌. انشالله که سلامتی و تندرستی باشد.

انتهای پیام/
مهدی کیانی تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر