خبرگزاری کار ایران

پول نفت در جیب بازیکن غیرمجاز خارجی/ بازی تبلیغاتی برای بازگشت مدیر سابق

asdasd
کد خبر : ۱۳۲۳۷۷۲

در حالی که تیم‌های لیگ برتری به دنبال تقویت خود هستند، حواشی در بخش مدیریتی صنعت نفت کم نیست!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در روز 2 بهمن 1401 احمد پارو از مدیرعاملی صنعت نفت آبادان برکنار و با تصمیم هیات مدیره این باشگاه، مسعود رضائیان به عنوان سرپرست جدید باشگاه انتخاب شد.

با این وجود بررسی‌ها حاکی از آن است که بعضی مسئولان غیر فوتبالی شهر آبادان تلاش می‌کنند تا دوباره مدیر عامل سابق را به محل کارش بازگردانند. 

این در حالی است که مدیرعامل سابق صنعت نفت به دلیل عقد قرارداد با بازیکن غیرمجاز خارجی، پرداخت بلیط، اسکان و دستمزدش در فصل نقل و انتقالات اشتباه فاحشی مرتکب شد. بعد از این ماجرا مبلغ زیادی از بودجه باشگاه صنعت نفت هدر رفت. موضوعی که از سوی نهادهای ذیصلاح و نظارتی قابل رسیدگی است.

نباید فراموش کرد اصرار بر انتخاب‌های اشتباه و تغییرات مکرر کادرفنی که در زمان پارو انجام شد منجر به پرداخت پول فسخ قرارداد شد که این مشکل دیگری بر مشکل صنعت نفت اضافه کرد.

2 ماه زمان مفید وقفه لیگ برتر همزمان با جام جهانی بهترین فرصت برای تقویت تیم بود که با عملکرد مدیریتی مسئول سابق، این بخش هم با مشکل مواجه شد. 

در چنین شرایطی فشارهای مدیران غیرفوتبالی برای بازگرداندن مدیر برکنار شده شائبه استفاده تبلیغاتی از هواداران صنعت نفت است. این در حالی است که دخالت‌های غیرتخصصی باعث نگرانی و ناراحتی هواداران صنعت نفت شده است. 

قطعاً اگر هواداران و هیات مدیره صنعت نفت از عملکرد مدیر خود رضایت داشتند دلیلی نداشت که خواهان تغییر وی باشند.

همه این موارد و فشارهای غیر فوتبالی در حالی رخ می‌دهد که فرصت پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل در حال اتمام است و صنعت نفت بیش از هر چیز دیگری نیاز به همدلی دارد تا بتواند از منطقه بحران و سقوط لز از لیگ برتر دور شود. 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز