کد خبر: 1301853 A

سرمربی ولز: باید مراقب ایران باشیم / بیل آماده است و می‌تواند بازی کند

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز درباره دیدار برابر ایران صحبت کرد.

سرمربی ولز: باید مراقب ایران باشیم / بیل آماده است و می‌تواند بازی کند

به گزارش ایلنا، راب پیج، سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در نشست خبری پیش از بازی با ایران اظهار داشت: هر دو تیم در بازی فردا دنبال کسب پیروزی هستند و ما هم می‌خواهیم برنده شویم، بنابراین باید یک بازی سرگرم‌کننده را رقم بزنیم.

سرمربی ولز درباره امید ایرانی‌ها برای جبران شکست برابر انگلیس گفت: موافق هستم. شاید ایران به خاطر این شکست ناامید شده باشد اما آن‌ها می‌خواهند برگردند و البته انگلستان را هم می‌شناسیم. ممکن است ایران ترکیبش را تغییر دهد و ترکیب خود را به خاطر انگلیس تغییر دادند و باید ببینیم از چه ترکیبی استفاده می‌کند.

پیج درباره اینکه شانس گرت بیل برای حضور مقابل ایران بیان کرد: بازی مقابل آمریکا از بهترین بازی‌هایش نبود اما بیل از بازیکنانی است که می‌توانند در شرایط سخت بازی کنند. او پنالتی را هم گل کرد. باید به او اعتبار زیادی بدهیم.

او درمورد اینکه آیا بیل آماده انجام سه بازی در هشت روز است، گفت: او کاملا آماده است و می‌تواند بازی کند. بیل حرفه‌ای است و از وقتی مقابل آمریکا بازی کردیم، استراحت کرده است.

سرمربی ولز درمورد وضعیت جو آلن پیش از بازی فردا گفت: تیم ما کار خود را به خوبی با او انجام داده و جو در وضعیت مناسبی است. نگرانش بودیم و مقداری مصدومیت او نگران کننده بود. وضعیت او را در هفته اخیر زیر نظر گرفتیم و فکر می‌کنم می‌تواند بازی کند. آلن می‌خواست مقابل آمریکا بازی کند اما من مخالفت کردم. فکر کردم در دراز مدت مشکل ایجاد می‌کند.

راب پیج درباره احتمال تغییر ترکیب ولز برای بازی فردا اظهار داشت: آماده بازی در جام جهانی هستیم و همیشه نقشه دوم داریم. برای بازی فردا برنامه داریم و می‌دانیم چطور بازی کنیم. امیدوارم فردا این برنامه به مرحله عمل در بیاید.

سرمربی تیم ملی ولز درخصوص زمان بازی توضیح داد: این یک فاکتوری است که در نظر گرفتیم. وقتی که به اینجا آمدیم هوا ۳۱ درجه بود. من به زمین تمرین رفتم. چند روز اول ساعت ۱۶ تمرین می‌کردیم اما الان وضعیت بهتر شده و ساعت ۱۳ تمرین می‌کنیم.

پیج درباره شکست ۶ بر ۲ ایران مقابل انگلیس همچنین گفت: تیم ملی انگلستان تیم خوبی است و تعویضی‌ها هم کار را بهتر کردند. تیم ملی ایران گل‌های زیادی خورده و ناامید شده است اما می‌خواهد واکنش نشان دهد و ما می‌خواهیم آمادگی این واکنش را داشته باشیم.

انتهای پیام/
جام جهانی قطر تیم ملی فوتبال ولز جام جهانی قطر 2022 راب پیج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر