کد خبر: 1290160 A

مدعیان قهرمانی جام جهانی قطر از نگاه مسی

از نگاه نابغه دنیای فوتبال، آرژانتین یکی از مدعیان اصلی قهرمانی جام جهانی است.

مدعیان قهرمانی جام جهانی قطر از نگاه مسی

به گزارش ایلنا، کمتر از یک ماه تا افتتاحیه جام جهانی 2022 باقی مانده و آرژانتین به عنوان یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی در قطر شناخته می‌شود.

لیونل مسی که قرار است با حضور در پنجمین جام جهانی خود تاریخ ساز شود، از کشورهایی که از نظر او مدعی قهرمانی در تورنمنت پیش رو هستند، نام برد.

مسی در مصاحبه‌‌ای که با DirecTV Sports انجام داد، به دو تیمی اشاره کرد که معتقد است مدعیان اصلی این جام هستند. مسی گفت: «در حال حاضر نامزدها تیم های بزرگ هستند. ما در مورد آلمان، برزیل، فرانسه، انگلیس و اسپانیا صحبت می‌کنیم. اگر قرار باشد دو تیم را انتخاب کنم، برزیل و فرانسه نامزدهای بزرگ این جام جهانی هستند. علیرغم حذف شدن در آخرین مسابقات قهرمانی اروپا، [فرانسه] بازیکنان تاثیرگذاری دارد. آن‌ها ایده بسیار روشن و مربی مشابهی دارند.»

مسی ادامه داد: «برای ما آرژانتینی‌ها، آرام بودن سخت است. ما همیشه جزو بهترین‌ها هستیم، همیشه نامزد قهرمانی هستیم و خیلی وقت‌ها اینطور نبوده است. جام جهانی خیلی سخت است. خیلی چیزها باید اتفاق بیفتند. تیم‌های زیادی هستند که مانند ما قهرمانی می‌خواهند و حتی اگر ما خوب کار کنیم، تیم‌های زیادی هستند که بهتر عمل می‌کنند.»

انتهای پیام/
لیونل مسی جام جهانی قطر تیم ملی فوتبال آرژانتین
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر