کد خبر: 1281506 A

کسب سه مدال برنز توسط دختران جوان ایران در کانتندر جهانی گرجستان

در اولین روز رقابت های کانتندر جوانان گرجستان، یکتا ادیبیان در رده سنی زیر 17 سال و وانیا یاوری و باران ارجمند در رده سنی زیر 13 سال به مدال برنز دست یافتند.

کسب سه مدال برنز توسط دختران جوان ایران در کانتندر جهانی گرجستان

به گزارش ایلنا، در آغاز رقابت های کانتندر جوانان گرجستان، دختران کشورمان در دو رده ی سنی زیر ۱۷ سال و زیر ۱۳ سال ، سه مدال برنز کشسب کردند.

 یکتا ادیبیان در رده ی سنی زیر ۱۷ سال با غلبه بر حریفانی از آذربایجان و قزاقستان صدرنشین گروه خود شد و به مرحله ی حذفی راه یافت. در مرحله ی حذفی ادیبیان با شکست حریفانی از ارمنستان و هند به مرحله ی نیمه نهایی راه یافت و برای رسیدن فینال مغلوب حریفی از کشور هند شد و به مدال برنز رده ی سنی زیر ۱۷ سال دست پیدا کرد.

آتنا ظهیری فر و مهرسا مسلمی دیگر نمایندگان کشورمان در این رده ی سنی با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

در رده ی  سنی زیر ۱۳ ساله ها، وانیا یاوری و باران ارجمند به مدال برنز مشترک دست یافتند.

باران ارجمند با پیروزی مقابل حریفانی از ارمنستان و قزاقستان به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد، در این مرحله ابتدا با قرعه ی استراحت مواجه شد و در ادامه با پیروزی مقابل حریف قزاقستانی به نیمه نهایی رسید. ارجمند در نیمه نهایی مقابل حریفی قدرتمن از هنگ کنگ شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

همچنین وانیا یاوری دیگر پینگ پنگ باز کشورمان با غلبه بر حریفانی از گرجستان و قزاقستان به عنوان صدرنشین راهی مرحله ی حذفی شد، و در این مرحله ابتدا با قرعه ی استراحت مواجه شد و سپس در مرحله ی ۱/۴ پایانی با پیروزی مقابل حریفی از قزاقستان به نیمه نهایی راه یافت. یاوری برای رسیدن به فینال در مقابل حریف ازبکستانی با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ شکست خورد و به مدال برنز مشترک دست پیدا کرد.

الیسا کرمی دیگر نماینده کشورمان در این رده سنی با پیروزی مقابل حریفانی از ازبکستان، گرجستان و قزاقستان به جمع ۸ بازیکن برتر راه یافت اما در این مرحله در مصاف با حریفی سرسخت از هنگ کنگ شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

رقابت های کانتندر جوانان گرجستان در بخش دختران از ۱ تا ۴ مهرماه به میزبانی تفلیس در جریان است و تیم ملی تنیس روی میز کشورمان با ۷ ورزشکار در ۵ رده ی سنی در این مسابقات حاضر است.

هدایت پینگ پنگ بازان کشورمان بر عهده حوری آقامیری می باشد.

انتهای پیام/
تنیس تنیس روی میز ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر