کد خبر: 1097146 A

ششمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ریاست نصرالله سجادی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، ششمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به امپیک 2020 توکیو، عصر روز گذشته (سه‌شنبه) و به ریاست سید نصرالله سجادی، سرپرست کاروان ایران در حالی برگزار شد که هر یک از اعضای کادر، با توجه به نشست‌های قبلی به ارائه گزارش از فعالیت‌های انجام شده پرداختند.

در این نشست که در محل سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد، سید نصرالله سجادی به‌عنوان سرپرست کاروان، پیمان فخری، فرید فتاحیان، بهداد سلیمی، اصغر فرخی، سید احمد بابایی، محمود عبدالهی، حمید سلامی، سید فاطمه موسوی و مهدی چراغی به‌عنوان اعضای کادر سرپرستی حضور داشتند.

در ابتدای این نشست، سجادی توضیحاتی درخصوص فعالیت‌های صورت گرفته درباره سرپرستان کاروان اعزامی به المپیک و تصمیماتی که در ستاد عالی بازی‌ها گرفته شده است، ارائه کرد.

سرپرست کاروان ایران در ادامه با تأکید بر اهمیت مسئولیت کادر سرپرستی به‌عنوان تیمی هماهنگ و یکپارچه، ابراز امیدواری کرد با شناختی که از روحیات تک تک اعضای کادر سرپرستی سراغ دارد، این گروه بتواند به نحوی مسئولیت خود را به سرانجام برساند که موجب آرامش و رضایت تمامی اعضای کاروان ایران در این دوره از بازی‌ها را فراهم کند.

سجادی خطاب به اعضای کادر سرپرستی اظهار داشت: نگاه شما به کاروان اعزامی ورزشکاران، سرپرستان و کادر فنی و در مجموع تک تک نفرات اعزامی باید نگاهی برادرانه، ارزشی و برگرفته از نگاهی باشد که به سرمایه‌های شخصی خود دارید. بدین معنی که همان‌گونه که از دارایی و داشته‌های شخصی خود همچون خانواده مراقبت و حفاظت می‌کنید، باید از این سرمایه‌های ملی نیز در طول بازی‌ها صیانت کنید.

در ادامه این نشست تخصصی، پیمان فخری معاون کاروان هم گزارشی در مورد روند برگزاری اردو‌ها و آماده‌سازی ملی‌پوشان تمامی رشته‌های اعزامی ارائه کرد.

فرید فتاحیان، مدیر واحد بین‌الملل کمیته ملی المپیک نیز در مورد آخرین وضعیت ثبت نام‌ها، کسب سهمیه‌ها، کارت شناسایی کاروان ایران و مکاتباتی که با ستاد برگزاری بازی‌ها انجام گرفته، توضیحاتی ارائه کرد.

محمود عبدالهی، مدیر روابط عمومی و عضو کادر سرپرستی کاروان نیز در خصوص آخرین هماهنگی‌ها با صداوسیما و کادر خبری اعزامی به بازی‌ها و همچنین فعالیت‌های انجام شده برای تهیه و چاپ کتابچه همراه کاروان و هندبوک، گزارشی ارائه کرد.

حمیدرضا سلامی، مدیر واحد تشریفات نیز در خصوص تهیه بلیت کاروان و خروجی‌ها و بهداد سلیمی هم درخصوص آخرین وضعیت اندازه‌گیری و طراحی البسه کاروان اعزامی گزارش دادند.

علی رغبتی، عضو کادر سرپرستی کاروان در این نشست اظهار داشت: همه اعضای کادر سرپرستی متخصص و باانگیزه هستند و با شناختی که از آن‌ها دارم، مطمئن هستم با روابط انسانی و اخلاقی مناسبی که ایجاد خواهند کرد، به بهترین شکل ممکن کار‌ها را پیش خواهند برد.

سایر مدیران بخش‌های دیگر کادر سرپرستی نیز گزارش‌هایی درخصوص فعالیت‌های انجام شده در امور مالی، حراست، تدارکات، پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تغذیه کاروان اعزامی ارائه کردند.

برپایی دومین نشست تخصصی (توجیهی – هماهنگی) با سرپرستان و مربیان رشته‌های اعزامی در هفته آینده، از دیگر موضوعات مطروحه در این نشست بود.

 

انتهای پیام/
نصرالله سجادی‌ امپیک 2020 توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر