کد خبر: 1077128 A

یک رسانه عرب زبان از مقصدهای احتمالی ستاره پرتغالی رونمایی کرده است که یکی از این تیم‌ها الهلال عربستان می‌باشد.

به گزارش ایلنا، وضعیت این روزهای کریستیانو رونالدو تبدیل به سوژه رسانه ها شده است. از طرفی گفته می شود ممکن است او از یوونتوس جدا شود و از سوی دیگر برخی مدعی هستند رونالدو در یوونتوس به بازی خود ادامه خواهد داد.

احتمال جدایی کریستیانو رونالدو باعث شده بازار شایعات در خصوص مقصد بعدی او داغ تر از گذشته باشد و از تیم های مختلفی نام برده شود.

 سایت اسپورت 360 عربی در مطلبی از مقصدهای احتمالی کریستیانو رونالدو نام برده که در این میان نام الهلال، رقیب استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم به چشم می خورد. تیمی که بعد از پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا دست به کار شده و ستاره های زیادی را برای تقویت تیم خود جذب کرده است.

آن ها حتی به سراغ دستیار سابق مورینیو هم رفتند و او را متقاعد کردند هدایت این تیم راه به عهده بگیرد. اسپورت 360 تیم های لس آنجلس گلکسی، اف سی سیدنی، اسپورتینگ، فلامینگو، منچستر یونایتد، شانگهای شنهوا و الهلال عربستان را به عنوان مقصدهای بعدی ستاره پرتغالی نام برده و همچنین این احتمال هم در نظر گرفته که رونالدو در یوونتوس بماند.

photo_۲۰۲۱-۰۵-۱۶_۱۷-۳۵-۱۹

انتهای پیام/
استقلال فوتبال اروپا کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان آسیا رونالدو استقلال تهران کریس رونالدو منچستریونایتد یوونتوس الهلال نقل و انتقالات فوتبال اروپا لیگ قهرمانان اروپا لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر