کد خبر: 1325369 A

قدردانی امام جمعه بندر چارک از مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش

امام جمعه بندر چارک ضمن قدردانی از اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش "رونمایی از طرح جامع بندر، عملیات لایروبی، احداث گمرک و درب ورودی گمرک چارک" را زمینه ساز تحولات اقتصادی در این منطقه عنوان کرد.

قدردانی امام جمعه بندر چارک از مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش ایلنا؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفر رستاخیز در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه بندر چارک 7 بهمن، اقدامات زیرساختی و عمرانی در این منطقه را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: با تلاش و همکاری مسوولان جهت احیای گمرک بندر چارک شاهد تحولات اقتصادی در این منطقه خواهیم بود.

امام جمعه بندر چارک، اظهار داشت: مسئله احیای گمرک اعم از صادرات، واردات و بار ملوانی که مردم از قدیم به این طریق امرار  معاش می‌کردند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حجت‌الاسلام جعفر رستاخیز در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: ماه رجب، ماه عبادت و بندگی خدا و ماهی است که باید خودمان را برای ماه شعبان و ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر آماده کنیم.

وی در ادامه با بیان این که انقلاب اسلامی ایران، نماد پیروزی حق بر باطل است، افزود: یک مقابله نفس‌گیر و تاریخ ساز و مهم‌ترین مبارزه جبهه حق و باطل در قرن اخیر انقلاب اسلامی ایران بود که در رأس این انقلاب امام خمینی(ره) حضور داشتند، امامی که عادل، فقیه، متقی و خداترس بود و ندای حق را بلند کرد و مردم لبیک گفتند و انقلاب به پیروی رسید.

حجت الاسلام و المسلمین رستاخیز، تصریح کرد: امروز نیز همان ندای حق از امام حاضر بعد از ۴ دهه بلند است و مردم لبیک می‌گویند، این یعنی اعتماد مردم از مرجعیت دینی و رهبر دینی و ولایت فقیه می باشد.

وی، گفت: امروز غرب به نام آزادی بیان به قرآن و مرجعیت دینی و مقدسات اسلام توهین می‌کند، در حالی که در همین کشورها اگر از اسلام و مسلمانان حمایت شود و در مورد هولوکاست صحبت شود، مورد شدیدترین برخورد قرار می‌گیریم و حتی تحمل دیدن عکس شهید حاج قاسم سلیمانی که فتنه داعش را از سر مسلمانان برداشت ندارند اما از طرف دیگر دم از آزادی بیان می‌زنند و این رفتار دوگانه غرب بسیار مضحک است.

امام جمعه بندر چارک، خاطرنشان کرد: درباره جنگ روسیه و اوکراین نیز باید گفت که غرب طمع کرد اگر روسیه را وارد جنگ با اوکراین کند، روسیه نابود می‌شود اما امروز غرب در باتلاق جنگ روسیه و اوکراین در حال فرو رفتن است.

 

انتهای پیام/
امام جمعه انقلاب گمرک واردات ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر