کد خبر: 1333029 A

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:

آغاز عملیات گسترده و سراسری مبارزه با خرده فروشان موادمخدر در استان

فرمانده انتظامی استان از آغاز اجرای طرح سراسری و گسترده مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در لرستان خبر داد و گفت: به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم که خدمتگزاران‌شان با تمام توان و با همه امکانات در راستای دغدغه آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

آغاز عملیات گسترده و سراسری مبارزه با خرده فروشان موادمخدر در استان

به گزارش ایلنا، سردار یحیی الهی روز چهارشنبه - سه اسفند -  در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه و فرماندهان و کارکنان انتظامی استان، اظهار داشت: در راستای مطالبان بحق مردم و تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور از این ساعت طرح سراسری و گسترده مبارزه با خرده فروشان و معتادان متجاهر در 11 شهرستان استان به صورت همزمان با رمز یا مهدی(عج) را اجراء خواهیم کرد.

وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی و شناسایی محل و مخفیگاه خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر افزود: بر اساس شناسایی ها به صورت هدفمند خرده فروشان را دستگیر و در صورت مقاومت برابر قانون با آنان برخورد قاطعانه خواهد شد.

فرمانده انتظامی لرستان تأکید کرد: پاسخگویی به دغدغه مردم عزیز را اولویت کاری خود می دانیم و در این زمینه محکم، قاطع و در خورشأن شهروندان عزیز عمل خواهیم کرد.

سردار الهی با تقدیر و تشکر از همکاری خوب دستگاه قضایی و دیگر سازمان‌های استان با پلیس، گفت: طرح مبارزه با خرده فروشان و معتادان متجاهر تا رضایت‌مندی کامل مردم و وضعیت قابل قبول در این زمینه، بصورت مستمر دردستور کار پلیس لرستان قرار دارد.

این مقام انتظامی اس تان در پایان با اشاره به کشف مقدار 7 تن و 400   کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تا کنون نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش کشف داشته ایم. که این نشان از همت و تلاش همکاران سخت کوشم در مجموعه انتظامی استان است.

 

انتهای پیام/
اصحاب رسانه فرمانده انتظامی قانون مواد مخدر خرده فروشان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر