کد خبر: 1327602 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

ظرفیت بیمارستان الشتر به ۱۰۰ تخت رسیده است

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: ظرفیت بیمارستان الشتر به ۱۰۰ تخت رسیده است.

ظرفیت بیمارستان الشتر به ۱۰۰ تخت رسیده است

یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایلنای لرستان اظهار کرد: ۱۵ خانه بهداشت و شش مرکز بهداشتی درمانی جدید برای شهرستان دلفان در حال ساخت است.

وی بیان کرد: همچنین یک مرکز تجمیعی شامل ساختمان اداری، شبکه بهداشت، پایگاه شهری، آزمایشگاه مرکزی و آموزشگاه بهورزی در حال احداث در این شهرستان داریم.

این نماینده مجلس گفت: از تامین اعتبار پنج خانه بهداشت جوانمرد و مرکز تجمیعی شهید اصل مرز خبر داد و گفت: این حرکت باعث می‌شود کل خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی با این تامین اعتبار ساخته خواهند شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: LBR بیمارستان الشتر ظرف چند روز آینده تکمیل و به زودی افتتاح خواهد شد.

ابراهیمی با بیان اینکه بخش CCU، NICU، قلب نیز تامین اعتبار شدند و کار عمرانی آنها شروع شده است، عنوان کرد: MRI  برای الشتر خریداری شده و قبل از عید نصب خواهد شد.

وی با بیان اینکه فقط جانمایی برای MRI نیاز است، اضافه کرد: فضایی تعریف شده و در حال آماده‌سازی آن هستیم.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث خانه‌های بهداشت مشکل جدی نداریم، تصریح کرد: در شهرستان الشتر نیز یک بیمارستان ۵۰ تختخوابی وجود داشت که در حال حاضر به ۱۰۰ تخت رسیده است.

ابراهیمی بیان کرد: به دنبال این هستیم بخش‌های مختلف بیمارستان شهرستان الشتر را توسعه دهیم.

وی با بیان اینکه در بیمارستان نورآباد بخش‌های سی‌تی‌اسکن، MRI، قلب، CCU و ICU راه‌اندازی شده و پیگیر مجوز بخش NICU و ایجاد پدهوایی هستیم، افزود: توسعه اتاق عمل بیمارستان، اورژانس و دیالیز را در دست اقدام داریم.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بیمارستان نورآباد قبلا ۹۰ تخت داشت که هم‌اکنون تعداد تخت‌های ظرفیت افزایش به ۱۶۰ تخت را دارد و در دو سال اخیر ۶۰ تخت به آن اضافه شده است.

انتهای پیام/
بیمارستان قلب مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تخت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر