کد خبر: 1236569 A

شرکت بیمه ملت برنده مناقصه یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید قطعات فولادی کشور شد.

به گزارش ایلنا، بیمه ملت با حضور در مناقصه شرکت فولاد اکسین خوزستان که یکی از بزرگترین ریسک‌های آتش‌سوزی کشور است، توانست با تلاش کل مجموعه به عنوان برنده مناقصه اعلام شود.

پریا الوندی‌پور، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ملت، در جریان بازدید این ریسک گفت: «در سال گذشته بیمه‌نامه‌های مختلفی صادر شدند که یکی از این بیمه‌نامه‌ها، بیمه آتش‌سوزی کل مجتمع فولاد اکسین بوده و صدور آن با توجه به سرمایه و موضوع فعالیت و پس از هماهنگی با بیمه‌گزار و نهاد ناظر (بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران) نسبت به بازدید و تفکیک ریسک اقدام شد».

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت اقدامات لازم برای جلوگیری از حوادث اظهار داشت: «بازدید از ریسک‌ها و ارائه توصیه‌های ایمنی یکی از بزرگترین اقدامات شرکت‌های بیمه‌ای بوده که هدف آن شناسایی و بررسی ریسک مربوطه و جلوگیری از حوادث یا کاهش میزان خسارت با اعلام توصیه‌های ایمنی به بیمه‌گزار است.»

وی اضافه کرد: «شرکت‌های بیمه با بازدید و ارائه توصیه می‌توانند سهم بسزایی در حفظ و حراست از سرمایه‌ها داشته باشند که متاسفانه اکثر بیمه‌گذاران با تصور اینکه با صدور بیمه، دیگر نیازی به رعایت اصول ایمنی و حفظ حراست از اموال و دارایی‌ها نیست، حتی از پذیرش توصیه ها خودداری می‌کنند».

در راستای اهداف اعلام شده، مدیر بیمه آتش‌سوزی بیمه ملت به همراه رئیس شعبه خوزستان، رعیت و نماینده نهاد ناظر (بیمه مرکزی جمهوری اسلامی) اقدام به بازدید از یکی از بزرگترین مجتمع‌های تولید قطعات فولادی کشور کرد. ضمنا طی این بازدید کارشناسان آتش‌سوزی نیز جهت یادگیری و آموزش به همراه تیم مربوطه اعزام شدند.

یکی از فعالیت‌های اصلی این شرکت تولید انواع ورق‌های فولادی با ضخامت‌های مختلف بوده که با هدف تکمیل حلقه گمشده زنجیره ورق‌های فولادی تاسیس شده است.

WhatsApp Image 2022-05-28 at 3.05.55 PM

انتهای پیام/
جمهوری اسلامی شرکت فولاد فولاد مناقصه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر