کد خبر: 747003 A

دادستان قزوین خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از آمادگی دستگاه قضایی استان در راستای تحقق شعار "رونق تولید" خبرداد و بر انجام این امر مهم تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد قاسمی در آیین آغاز سال کاری جدید که در سالن عدالت دادگستری قزوین برگزار شد، گفت: فرارسیدن فصل بهار و حلول سال جدید را خدمت همه همکاران پرتلاش تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سال 98 برای همه شما عزیزان سالی سرشار از موفقیت، سعادت و سربلندی باشد.

دادستان مرکز استان تاکید کرد: از همه زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر می کنیم که با اهتمام، تلاش و کوشش کارنامه خوب و قابل قبولی را در سال 97 برای دادگستری استان قزوین رقم زدید.

این مقام قضایی استان خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال 98 تلاش و کوشش شما استمرار و قوت بیشتری یابد تا در راستای رسالت خدمتی خود بتوانیم توفیقات بیشتری را برای استان بدست آوریم و در عرصه خدمت به مردم گام های بیشتری برداریم.

وی اظهار داشت: همه ما باید کار در دستگاه قضایی را یک فرصت الهی بدانیم و باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و به گونه ای عمل کنیم که از این صحنه و آزمایش الهی سربلند بیرون بیاییم.

قاسمی در ادامه تاکید کرد: احقاق حق، تحقق عدالت و ایجاد امنیت عمومی از وظایف اصلی و مهم دستگاه قضایی است و باید همه تلاش خود را برای دستیابی به اهداف کاری خودمان در دستگاه قضایی به کار گیریم.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین بیان داشت: در سال جدید باید تلاش کنیم در همه ابعاد هم کاری، هم اخلاقی ارتقاء ایجاد کنیم و توجه به معارف دینی و آموزه های اسلامی باید در اولویت قرار گیرد زیرا بدون شک تعمیق باورهای دینی در زندگی فردی و اجتماعی ما را به اهدافمان نزدیک خواهد کرد.

وی افزود: شعار سال 98 که رونق تولید می باشد توسط مقام معظم رهبری هوشمندانه انتخاب شده است که همه دستگاه ها و مردم  باید به میزان سهم خود ایفای نقش کنند.

محمد قاسمی در پایان تاکید کرد: در سال جدید دستگاه قضایی استان با همه توان خود در جهت تقویت و حمایت همه جانبه از تولید گام برخواهد داشت و با حمایت های قضایی خود در جهت رفع موانع تولید شرایط بهتری را برای فعالیت واحد های تولیدی فراهم خواهد ساخت.

استان قزوین دستگاه قضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر