خبرگزاری کار ایران

نشان دانش‌بنیان به شرکت فولاد اکسین خوزستان تعلق گرفت

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۳۶۹

سازمان ملی استاندارد ایران برای یکی از ورق‌های فولادی تولید شده توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان نشان دانش‌بنیان (coc) صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندارد خوزستان و با موافقت کمیته علائم صدور نشان دانش‌بنیان، برای یکی از ورق‌های فولادی تولید شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان نشان دانش‌بنیان صادر شد.

این ورق فولادی تولید شده در شرکت فولاد اکسین خوزستان یک محصول کاربردی بوده که موفق به دریافت نشان دانش‌بنیان شده است.

شرکت فولاد اکسین خوزستان، اولین شرکت فولادی در استان خوزستان است که توانست برای اولین بار نشان دانش‌بنیان از سازمان ملی استاندارد را برای یکی از محصولات تولیدی خود دریافت کند.

شرکت فولاد اکسین خوزستان جزو شرکت‌هایی است که برخی از محصولات تولید شده توسط متخصصان آن، جزو دسته محصولات دانش‌بنیان هستند و از این رو سازمان ملی استاندارد نسبت به صدور نشان دانش‌بنیان برای این محصولات فولاد اکسین اقدام کرده است.

بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری در توجه به بحث‌های دانش‌بنیان، شرکت فولاد اکسین خوزستان در تلاش است تا با تولیدات دانش‌بنیان خود بتواند زمینه‌ساز توسعه و رونق اقتصادی شود و مرز‌های علم و دانش را در کشور ارتقا دهد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز