کد خبر: 524773 A

نونهالان استقلال تهران در دیداری پرگل از سد تیم آریا اسلامشهر گذشتند.

به گزارش ایلنا، نوید فریدى مربى آکادمى استقلال در این خصوص گفت: فوتبال آنقدر زیباست که در طول نود دقیقه مسابقه سه حالت روى صورت شما نقش مى بندد. تعجب ، شادى و ناراحتى. نتیجه مسابقه امروز ما حاکى از این سه حالت بود و اوج هیجان و استرس تا دقیقه آخر بازى . 

در طول بازى ٢ بار از تیم حریف جلو افتادیم اما با ٢ بد شانسى و اتفاق و ضربه پنالتى به ما رسیدند اما در نهایت در دقیقه ٩٠ توانستیم گل پیروزى را با ضربه زیباى آریا شکرى به ثمر برسانیم.  فوتبال خیلى زیباست و همین اتفاقات فوتبال است که طرفداران زیادى در دنیا دارد ، اما باید از اشتباهات نیز درس گرفت . سعى خواهیم کرد نقاط ضعف را پوشش دهیم و اشتباهات را به حداقل برسانیم. 

434128438_97357

بازیکنان ما باید سعى کنند با دقت به نکات مربیان  گوش کنند و خواسته هاى مربیان را در زمین پیاده کنند و یادشان باشد در تیم بزرگ و پر افتخار استقلال ایران بازى مى کنند و قدر این موقعیت را بدانند چراکه در نیم فصل حتما بازیکنانى با کیفیت بالا به این تیم اضافه خواهند شد و نفراتى نیز از تیم جدا خواهند شد پس باید تلاش بیش از اندازه در این تیم بزرگ انجام بدهند . از استاد محمد رضا نظرى پور مشاور و معاون فنى و آموزشى  آکادمى استقلال کمال تشکر را دارم که از زمان حضورشان دلسوزانه به همایت و پشتیبانى تیممان پرداختند و همچنین این هفته که گذشت آقاى فرهاد بنایى از پیشکشوتان و مربیان نام آشنا به  کمک فنى تیم ما آمدند که از حضور ایشان خوشحال و مسروریم و در آخر پیروزى این بازى و کسب ٣ امتیاز را از طرف کادر فنى به بازیکنان تبریک و خسته نباشید  مى گویم.

گل‌هاى استقلال: عرشیا بابایى (2 گل)، امیر حسین مرادى و آریا شکرى.

کادر فنى استقلال: مقداد خدابنده ، نوید فریدى، مهدى یعقوب، امیر مشارى. سرپرست: احسان سلگی.

نوید فریدی نونهالان استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر