کد خبر: 600358 A

حدود ۳ سال از آغاز فعالیت اسنپ، به عنوان اولین سامانه هوشمند حمل‌ونقل، در ایران می‌گذرد و این سامانه امروز با خدمات‌رسانی در بیش از ۳۰ شهر بزرگ و کوچک عنوان بزرگترین سرویس آنلاین حمل‌ونقل در ایران را در اختیار دارد.

به گزارش ایلنا، امروز اسنپ در شهرهای اراک، ارومیه، اصفهان و حومه (نجف آباد)، اهواز، بابل، بندرعباس، تبریز و حومه (سهند)، تهران و حومه (پردیس، بومهن، رودهن و لواسانات)، رشت و حومه (لاهیجان، آستانه اشرفیه و کوچ اصفهان)، ساری و حومه (بابلسر)، شیراز و حومه (مرودشت)، قائمشهر، قزوین، قم، کرج و حومه (هشتگرد و نظرآباد)، کرمان، مشهد  و حومه ( گلبهار و چناران ) و یزد خدمات‌رسانی می‌کند.

توسعه اسنپ از ابتدا در دو بخش کیفی و کمی به موازات یکدیگر صورت گرفته است. این سامانه علاوه بر گسترش خدمات‌رسانی خود به شهرهای کوچک و بزرگ ایران، سعی کرده است تا کیفیت سفرهای خود را از طریق اضافه کردن قابلیت‌هایی همچون «تماس امن» و همکاری با نیروی انتظامی برای تایید فوری صلاحیت کاربران راننده‌اش حفظ کند. اسنپ اولین سامانه هوشمند حمل‌ونقل کشور محسوب می‌شود که از این دو امکان بهره می‌برد. تایید فوری کاربران راننده اسنپ اکنون در سراسر ایران اجرا می‌شود و تماس امن نیز در شهرهای مشهد، ارومیه، اراک، کرج، قزوین و اصفهان فعال شده است و به زودی در سایر شهرهای محل فعالیت اسنپ نیز فعال می‌شود. با استفاده از «تماس امن» شماره تلفن کاربر راننده و مسافر در حین سفر از یکدیگر پنهان می‌ماند.

اسنپ توسعه اسنپ تماس امن تایید فوری صلاحیت کاربران اسنپ اولین سامانه هوشمند حمل‌ونقل کشور شهرهای محل فعالیت اسنپ محل فعالیت اسنپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر