کد خبر: 543906 A

شرکت همراه هوشمند آینده از گروه شرکت‌های تک وست (گروه توسن) موفق به دریافت پروانه اپراتور مجازی (MVNO) به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

بنا به گزارش روابط عمومی همراه هوشمند آینده، طبق پروانه‌ای که در شهریورماه 1396 از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شد، این شرکت بعنوان اپراتور خدمات سیار گروه شرکت‌های‌ تک وست، نسل جدید خدمات تلفن همراه را  به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه می‌کند.

همراه هوشمند آینده ، علاوه بر خدمات ارتباطی سیار و اینترنت پرسرعت بی‌سیم بر پایه‌ی فناوری4G/ LTE   که در دیگر اپراتور های موبایل ارائه می گردد، سرویس های مالی، بانکی و گردشگری را نیز با اتکا به 15 سال تجربه گروه توسن در این حوزه به مشترکین خود ارائه خواهد کرد که بخشی از آنها شامل امضای دیجیتال به منظور تسهیل در امور مالی و بانکی به صورت غیر حضوری، کیف پول، خدمات گردشگری به منظور انتقال و پرداخت پول به خارج از کشور و همچنین استفاده از سرویسهای مخابراتی با کمترین هزینه در هنگام سفر می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت همراه هوشمند آینده، این شرکت قرار است در آینده ای نزدیک طی یک نشست خبری از نام برند و همچنین خدمات متمایز خود نسبت به سایر اپراتورهای تلفن همراه در کشور رونمایی نماید.

 

پول تلفن همراه روابط عمومی گردشگری های تک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر