کد خبر: 665203 A

روز گذشته صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا بازیگر سریال«پدر» از دسترس خارج شد و این موضوع حواشی زیادی را در فضای مجازی ایجاد کرد که این بازیگر در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا بازیگر سریال«پدر» از دسترس خارج شد و این موضوع حواشی زیادی را در فضای مجازی ایجاد کرد که این بازیگر در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

ریحانه پارسا در پاسخ به این موضوع که آیا از جایی به او گفته شده تا صفحه اینستاگرام خود را غیرفعال کند، توضیح داد: به‌هیچ وجه از جایی به من درباره این موضوع گفته نشده و این تصمیم به‌صورت شخصی از سوی خودم گرفته شده است.

وی در ادامه افزود: به‌دلیل باز شدن دانشگاه‌ها، تصمیم گرفتم تا فعالیت خود را در فضای مجازی کم کنم و به‌همین دلیل صفحه خود را فعلا غیرفعال کردم ولی هر موقع که بخواهم می‌توانم دوباره آن را فعال کنم و هیچ مشکلی درباره این موضوع وجود ندارد.

لازم به ذکر است که پیش از این انتشار عکس‌هایی در صفحه شخصی این بازیگر در فضای مجازی حواشی را ایجاد کرده بود که در نهایت این عکس‌ها توسط خود او پاک شد.

photo_2018-09-04_22-39-12

ریحانه پارسا لیلای سریال پدر عکسهای ریحانه پارسا حواشی ریحانه پارسا حاشیه‌های بازیگر سریال پدر ریحانه پارسا هیچ شباهتی به لیلای سریال پدر ندارد علت بسته شدن صفحه اینیستاگرام ریحانه علت بسته شدن صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا توضیحات ریحانه پارسا درباره بسته شدن صفحه شخصی خود در اینستاگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر