کد خبر: 662632 A

سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی شامگاه چهارشنبه (۷ شهریور) با پخش قسمت آخر به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، قسمت پایانی سریال پدر با یک اتفاق عجیب همراه بود؛ اتفاقی که بعد از پایان تیتراژ رخ داد. صدایی پخش شد که به نظر می‌رسید صدای حامد (شخصیت اصلی سریال با بازی سینا مهراد) است و واکنش بازیگر نقش لیلا (ریحانه پارسا) نیز این مسئله را تأیید می‌کرد.

عبارت «و این پایان نیست» نیز که در انتهای این قسمت نوشته شد این سؤال را مطرح می‌کند که آیا سازندگان سریال قرار است فصل بعدی آن را بسازند؟

پخش سریال «پدر» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی از دوشنبه بیست و پنجم تیر آغاز شد. مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری، کاوه خداشناس، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطانزاده، سیدحسام میثاق و بیژن امکانیان و با معرفی ریحانه پارسا در نقش لیلا بازیگران این سریال بودند.

انتهای  قسمت پایانی سریال پدر را می‌توانید در  پایین خبر مشاهده کنید:

حجم ویدئو: 6.57M | زمان ویدئو: 00:02:16
شبکه دو سیما حامد عنقا سریال پدر ریحانه پارسا سینا مهراد لیلای سریال پدر اتفاق عجیب در سریال پدر ،آیا حامد زنده است+فیلم فیلم سینامهراد قسمت آخر سریال پدر دانلود سریال پدر در قسمت آخر سریال پدر چه اتفاقی می افتد در قسمت آخر سریال پدر چه اتفاقی افتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر