کد خبر: 633299 A

حسین شاکری به عنوان دبیر هیأت رسیدگی به مؤسسات تک منظوره معرفی شد.

به گزارش ایلنا، جلسه معاونت امور هنری با موضوع هنر و آسیب‌های اجتماعی با حضور پروین داداندیش، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور اجتماعی و مدیران مجموعه معاونت امور هنری برگزار شد.

سید مجتبی حسینی (معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) با تأکید بر توجه به هنر و نقش آن در جامعه گفت: آموزش هنر و برنامه‌های هنری در شناخت و ادراک بیشتر و عمیق‌تر مؤثر است و ضرورت دارد امکانات و فضاهای بیشتری برای هنر فراهم شود. متأسفانه در حال حاضر، امکانات هنری، پاسخگوی ضرورت‌ها نیست.

پروین داداندیش (مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور اجتماعی) نیز در این جلسه گزارشی از آسیب‌های اجتماعی در سال‌های اخیر و راهکارها و برنامه‌ها برای کاهش آسیب‌ها بیان کرد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت‌های آن برای کاهش آسیب‌های اجتماعی با برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می‌کنند.

داداندیش در ادامه افزود: اطلاع‌رسانی، آموزش و آگاهی‌بخشی فرهنگ در حوزه‌های مختلف اجتماع، افزایش سرانه فضاهای فرهنگی در مناطق حاد و حاشیه شهرها، تقویت سرمایه اجتماعی، هدایت و نظارت بر فعالیت فرهنگی در جهت کنترل و پیشگیری از آسیب‌ها می‌تواند در حوزه فرهنگ و هنر مورد توجه قرار گیرد.

همچنین در پایان این جلسه از خدمات جلیل صادقی زاده دبیر هیأت رسیدگی به مؤسسات تک منظوره که بازنشسته شده است، قدردانی شد و حسین شاکری به عنوان دبیر هیأت رسیدگی به مؤسسات تک منظوره معرفی شد.

دبیر هیأت رسیدگی به مؤسسات تک منظوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر