کد خبر: 457187 A

با اجرای زنده در حضور خبرنگاران انجام شد؛

مراسم رونمایی از چهارمین آلبوم موسیقی مهدی یراحی با نام آینه قدی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این مراسم با حضور پرشور و پرتعداد علاقه‌مندان موسیقی پاپ و به ویژه مهدی یراحی و همچنین عوامل آلبوم ازجمله ترانه‌سرایانی مثل روزبه بمانی، آرش محرابی، رضا شاهین و علیرضا مساح به همراه پیمان میرزایی، امیرعلی بهادری، سعید زمانی، اسحاق اسدبیگی از آهنگ‌سازان و تنظیم‌کنندگان، سعید هاشمی نظارت ضبط در مرکز همایش و گالری دیپلماتیک اکو برگزار شد.

مهدی یراحی در مراسم رونمایی آلبوم آیینه قدی با قدردانی از حضور پراحساس مردم گفت؛ تمامی آهنگ‌ها و ترانه‌هایی که ساخته و اجرا می‌شود بدون هیچ اغراقی با انگیزه شما و به عشق شماست. در کار هنری من هیچ انگیزه‌ای بالاتر از شما مردم خون گرم وجود ندارد.

یراحی افزود: از لطف شما بسیار ممنونم که حتی با پیش‌خرید آلبوم آن را به لیست پرفروش‌ها وارد کردید. شاید سبک موزیک من و کارهایی که اجرا می‌کنم چندان بورس بازار نباشد اما می‌دانم تا زمانی که شما و عشق شما و حمایت‌های شما وجود دارد، خودم باقی خواهم ماند و همچنان را هم را ادامه می‌دهم. داشتن مخاطبانی همچون شما افتخار هر هنرمندی است. به امید خدا احساسم را در اجراها و کنسرت‌ها به شما ابراز می‌کنم.

عاملی ترانه‌سرای برخی آهنگ‌های آلبوم آیینه قدی نیز در این مراسم با اشاره به همکاری و همراهی 10 ساله‌اش با یراحی اظهار داشت: باعث افتخارم است از شروع جدی کارهایم با مهدی یراحی همراه شدم. او با هم‌نسلان خود تفاوت دارد. اولین تفاوتش این است که یراحی واقعا و به شدت خودش است. دوم هم اینکه کمتر خواننده پاپی را می‌شناسم که مثل او ترانه را بفهمد و درک کند. او بعد از 11 سال همکاری و همراهی برای من امپراتور ترانه‌های من و آیینه قدی موسیقی پاپ است.

روزبه بمانی نیز در سخنانی کوتاه انتشار آلبوم چهارم مهدی یراحی را به او تبریک گفت و آرزوی کرد راه هنری خود را با همین قدرت ادامه دهد.

مهدی یراحی سپس به اجرای زنده چندین قطعه ازجمله شال‌گردن، سرما نزدیک است، نفس و از خودت خبر بیار پرداخت.

او به اصرار حاضران و بنا به درخواست‌های ممتد و متوالی آنها بخش کوتاهی از قطعه بی‌دفاع را نیز به صورت زنده اجرا کرد.

مهدی یراحی

پایان بخش مراسم رونمایی آلبوم آیینه قدی؛ نیز تشکیل صف نسبتا طولانی مخاطبان و علاقمندان موسیقی پاپ و مهدی یراحی برای عکس انداختن با او و اعضای آلبوم بود.

مهدی یراحی مهدی یراحی
مهدی یراحی آینه قدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر