خبرگزاری کار ایران

آثار هنرهای تجسمی معاصر در نیاوران

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۲۴۰۹

نمایشگاه «نگاهی بر آثارهنرهای تجسمی معاصر ایران» شامل آثار پیشکسوتان هنرهای تجسمی ایران خرداد در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، پیشکسوتان هنرهای تجسمی ایران آثار خود را در نمایشگاهی با عنوان «نگاهی بر آثارهنرهای تجسمی معاصر ایران» از ۲۵ خرداد ماه در گالری یک فرهنگسرای نیاوران به نمایش می‌گذارند. 

در این نمایشگاه که توسط خانه هنر دل افکن با همکاری فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود، حدود ۵۰ آثار از هنرمندان حوزه تجسمی از جمله آرمان استپانیان، ناصر اویسی، رضا بانگیز، افشین پیرهاشمی، حمید پازوکی، نیما پتگر، صداقت جباری، محمد ابراهیم جعفری، محمود جوادی پور، ابراهیم حقیقی، بهروز دارش، گیزیلا وارگا سینایی، همایون سلیمی، کوروش شیشه‌گران، جلال شباهنگی، علی اکبر صادقی، عین الدین صادق‌زاده، رضوان صادق‌زاده، طلیعه کامران، پری یوش‌گنجی، نصرالله مسلمیان، کتایون مقدم، حسین محجوبی، رضا مافی، علی ندایی، احمد وکیلی، غلامحسین نامی و فرشته یمین شریف به نمایش درخواهد آمد. شایان ذکر است غلامرضا نامی مدیر هنری (کیوریتور) این نمایشگاه است. 

همچنین نمایشگاه دیگری با عنوان «در راه تکامل» با حضور جمعی از هنرمندان نوظهور در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. این نمایشگاه روز ۲۸ خرداد افتتاح می‌شود و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت. کارشناسی آثار، نشست عمومی هنرمندان و کارگاه‌های آموزشی از بخش‌های مختلف نمایشگاه «در راه تکامل» است. 

نمایشگاه «نگاهی بر آثارهنرهای تجسمی معاصر ایران» از ۲۵ خردادماه در گالری شماره یک و نمایشگاه «در مسیر تکامل» از ۲۸ خرداد ماه در گالری شماره دو، روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ میزبان علاقمندان است. این نمایشگاه‌ها تا ۱ تیر دایر خواهند بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز