خبرگزاری کار ایران

فرمانده قرارگاه اربعین سامراء و بلد:

آخرین وضعیت آمادگی شهر سامراء برای ایام اربعین

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۹۹۲۹

فرمانده قرارگاه اربعین سامراء و بلد با اشاره به نگاه ویژه شهید آیت‌الله رییسی به حرم مقدس امامین عسکریین علیهماالسّلام، گفت: تلاش‌ها برای آماده سازی سامرا برای میزبانی از زائرین اربعین ۱۴۰۳ در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، سردار حاج امین شریعتی، فرمانده قرارگاه اربعین سامراء و بلد درباره آخرین وضعیت آمادگی شهر سامراء برای ایام اربعین ۱۴۰۳، اظهار داشت: ما پس از اربعین سال ١۴٠٢ و چند هفته بعد از شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) کار تکمیل و توسعه سامراه برای اربعین سال ١۴٠٣ را آغاز کردیم.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت تنها وقفه کوتاهی در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز داشتیم، افزود: از ١۵ اردیبهشت‌ماه امسال مجدد کار آغاز شد و در حال حاضر اقدامات جدی زیرساختی داشته‌ایم.

فرمانده قرارگاه اربعین سامراء و بلد ادامه داد: یکی از مهمترین اقدامات ما آسفالت پارکینگ بوده است که از ۴ هکتار به ٨ هکتار توسعه پیدا کرده است و روشنایی‌های محوطه را نیز که یکی از مشکلات این بخش بود به شکل قابل قبولی افزایش دادیم.

سردار شریعتی همچنین به نگاه ویژه شهید آیت‌الله رییسی به حرم مقدس امامین عسکریین علیهماالسّلام اشاره کرد و گفت: ایشان در آخرین سفر خود به سامراء از بخش‌های در حال توسعه بازدید کردند که باعث دلگرمی ما شد.

وی همچنین از ساخت تعدادی سوله به عنوان اسکان موقت زائرین خبر داد و گفت: توسعه مخازن، افزایش انشعابات و ساخت سرویس‌های بهداشتی از دیگر اقداماتی بود که در جهت رفاه حال زائرین سامراء در حال انجام است.

فرمانده قرارگاه اربعین سامراء و بلد خاطرنشان کرد: ما همه تلاش خود را می‌کنیم برای اینکه زائرین به بهترین شکل در ایام اربعین به زیارت بیت شریف امامین عسکریین مشرف شوند و امیدوارم که لیاقت خادمی این بیت و زائران آن را داشته باشیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز