خبرگزاری کار ایران

اعلام ساعت کار و تعطیلات موزه‌های دفینه در نوروز ۱۴۰۳

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۴۹۷

ساعات کاری و روزهای تعطیل گروه موزه‌های دفینه در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش ایلنا، گروه موزه‌های دفینه؛ همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و امادگی موزه‌های این گروه برای میزبانی از بازدیدکنندگان به استحضار می‌رساند؛ مرکز فرهنگی موزه‌ای خودروهای تاریخی ایران همه روزه در ایام عید از ساعت ۹ تا ۱۸ باز است. این موزه به تازگی ایوان کالسکه و گذر پلاک را هم به مجموعه خود اضافه کرده است.

پردیس فرهنگی موزه‌ای دفینه با موزه‌های هنر جهان و هنر اسلامی، گوهر و آرایه های تاریخی و پول ایران نیز از ساعت ۹ تا ۱۷:۳۰ به روی علاقه مندان باز است.

مرکز فرهنگی موزه ای هنر ایران واقع در کاخ مرمر هم از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶ باز خواهد بود و بازدیدکنندگان می‌بایست برای دیدن این موزه کارت ملی همراه داشته باشند وسایل خود از جمله تلفن همراه را به قسمت امانات بسپرند.

مرکز فرهنگی موزه‌ای زمان هم که به تازگی رواق فرازمان را به مجموعه ساعت‌های خود اضافه کرده است، از چند ماه پیش تا کنون فعالیت خود را گسترده‌تر کرد و در روزهای ایام عید نیز همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب باز خواهد بود.

مرکز فرهنگی موزه ملی هنرهای اصفهان و پردیس فرهنگی موزه‌ای شهدای رامسر نیز از ساعت ۹ تا ۱۸ باز هستند. اما مرکز فرهنگی موزه‌ای نور و روشنایی یزد با اینکه مانند سایر موزه‌های این گروه از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کند اما تا ساعت ۲۰ به روی بازدیدکنندگان باز است.

بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند که همه مجموعه‌های گروه موزه‌های دفینه در روزهای ۲۹ اسفند، اول فروردین و ۱۳ فروردین بسته خواهند بود. همچنین در طول ایام عید نیم ساعت قبل از اتمام زمان بازدید، بلیت جدید فروخته نمی‌شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز