خبرگزاری کار ایران

واکنش برادران جلیلوند به انتشار نسخه قاچاق «شب، داخلی، دیوار»

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۹۲۳۱

در اعتراض به انتشار نسخه قاچاق فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» برادران جلیلوند بیانیه‌ای منتشر کردند.

به گزارش ایلنا، نسخه قاچاق فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند به تازگی منتشر شده است.

این چندمین اثر سینمایی است که در یک سال اخیر به صورت قاچاق منتشر می‌شود.

برادران جلیلوند در واکنش به انتشار نسخه قاچاق این فیلم بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن از شرایط سینمای ایران و تکرار اتفاق قاچاق فیلم‌ها، سانسور و محدودیت‌ها در سینمای ایران انتقاد کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: 

«حق مخاطب است که خودش با هر اثری مواجه شده و دیگرانی قیم‌مابانه برایش تصمیم نگیرند و حال که «شب، داخلی، دیوار» هم قاچاق شده است، گرچه معتقدیم هیچ اثر فرهنگی هنری نباید بدون رعایت حقوق مولف در دسترس عموم قرار گیرد، اما چون به خوبی می‌دانیم که ریشه‌های این اتفاق کجاست، لذا فیلم خود را تقدیم همه تماشاگران آن می‌کنیم و امیدواریم آنچه در این اثر و لایه‌های مختلف آن روایت شد، نقش روشنگرانه خود را ایفا کند.»

در خلاصه داستان «شب، داخلی، دیوار» آمده است: زندگی نابینایی به نام علی با ورود نابهنگام زنی متواری، آشفته می‌شود.

نوید محمدزاده، امیر آقایی، علیرضا کمالی، سعید داخ، با معرفی دایانا حبیبی و دانیال خیری‌خواه و جمعی از بازیگران و هنرجویان تئاتر، بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز