خبرگزاری کار ایران

| 19:31   
کد خبر : ۱۳۹۱۶۹۲

نمایشگاه اشیا سیمین و زرین همدان شبانه تخلیه شد

اشیا سیمین و زرین همدان که به مناسبت گشایش راه برای ثبت جهانی همدان به نمایش درآمده بودند قبل از موعد پایان نمایشگاه از ویترین‌ها خارج شدند.

نمایشگاه اشیا سیمین و زرین همدان شبانه تخلیه شد

به گزارش خبرنگار ایلنا،  در حالی که قرار بود از پنج‌شنبه تا دوشنبه (۲-۶ شهریور  ۱۴۰۲) گردشگران و اهالی همدان به مناسبت حضور ارزیاب یونسکو و تهیه پرونده ثبت جهانی هگمتانه همچنین آشنایی مردم و گردشگران با تاریخ و فرهنگ و تمدن همدان، در موزه هگمتانه از نمایشگاه اشیا سیمین و زرین دیدن کنند در کمال حیرت و تعجب و در حالی که گروه‌ها و تورهای مختلف امروز قرار بود به بازدید خود ادامه دهند، شبانه اشیا از موزه هگمتانه خارج شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که روز گذشته علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان و علیرضا حاجی بابایی نماینده مجلس همدان طی بازدید از موزه اعلام کرده بودند به دلیل استقبال کم نظیر مردم و حضور گردشگران از نقاط مختلف کشور در موزه و بازدید از این نمایشگاه می‌توانند احتمال تداوم این نمایشگاه تا پایان شهریور ماه را بررسی کنند.

IMG_20230827_174544_483

 اکنون در شوک خبری و در حالی که هنوز یک روز دیگر تا پایان نمایشگاه باقی است میراث فرهنگی استان همدان به صورت ناگهانی و شبانه اشیا را از نمایشگاه تخلیه و به موزه ملی تحویل داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز