خبرگزاری کار ایران

| 02:20   
کد خبر : ۱۳۸۷۷۸۵

کتاب «فناوری نوین آموزش فوتبال پایه» منتشر شد

کتاب «فناوری نوین آموزش فوتبال پایه» با تاکید بر علوم مربیگری بر پایه آموزش و تقسیم‌بندی ارکان آن به کودکان زیر ۷ سال منتشر و روانه بازار شد.

کتاب «فناوری نوین آموزش فوتبال پایه» منتشر شد

به گزارش خبرنگار ایلنا، کتاب «فناوری نوین آموزش فوتبال پایه» نوشته مجید جلالی ازسوی انتشارات علیسان در شمارگان سه هزار نسخه با قیمت صد هزار تومان منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب مرجع نظام هماهنگ آموزش فوتبال پایه به عنوان کتاب اول U_7 است.

نویسنده در بخشی از مقدمه این کتاب آورده است:

علوم مربیگری به تنهایی قادر نیست موجب پیشرفت بازیکنان شود؛ بلکه روش‌های تمرینی با طراحی‌های متفاوت باعث پیشرفت مرحله به مرحله نونهالان و جوانان می‌شود. از همه مهمتر اینکه بدانیم باید آموزش هر بخش از فوتبال را در چه سنی با بچه‌ها شروع کرد. در این بخش، تقسیم‌بندی مهمترین رکن نظام آموزشی هماهنگ است.

سرانجام حاصل تمام تحقیقات بررسی‌ها و مشاهدات، مجموعه دوازده جلدی کتاب شد. در این مجموعه کتاب‌ها برای هر رده سنی، یک کتاب مجزا در نظر گرفته شده است و هر کتاب شامل تمام جنبه‌های تربیتی و آموزشی است. مهم‌ترین خصوصیت این مجموعه، پیوستگی هر کتاب با کتاب بعدی است به طوری که پایان هر کتاب، شروع کتاب بعدی است. یعنی پایان کتاب اول مربوط به بازیکنان زیر هفت سال است؛ در صورتیکه بازیکنان به تمامی هدف‌های رفتاری کتاب اول دست پیدا کنند، می‌توانند وارد مرحله آموزشی کتاب دوم که مربوط به زیر هشت سال است شوند.

این کتاب در دو فصل تدوین شده که فصل نخست به مربیگری بازکنان زیر ۷ سال و فصل دوم به اصول و مبانی تمرینی بازیکنان زیر ۷ سال اختصاص دارد. در این میان از ویژگی‌های جسمانی گرفته تا تغذیه مناسب، خصایص رشد و مهارت‌های بنادی و هدف‌های رفتار که باید به این بازیکنان آموزش داده شود سخن به میان آمده.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز