خبرگزاری کار ایران

| 01:54   
کد خبر : ۱۳۷۳۱۱۵

برگزاری فصل دوم مسابقه گویندگی «صدای تو» با محوریت کتابی درباره امیرالمومنین(ع)

دومین فصل از مسابقه گویندگی «صدای تو» با محوریت کتاب «انسان آسمان»، مجموعه سخنرانی‌ها و نوشته‌های امام موسی صدر درباره امام علی (ع) برگزار می‌شود.

برگزاری فصل دوم مسابقه گویندگی «صدای تو» با محوریت کتابی درباره امیرالمومنین(ع)

به گزارش ایلنا، همزمان با برگزاری جشنواره «یخ در بهشت» سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دومین فصل از مسابقه گویندگی «صدای تو» به همت فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. این مسابقه با محوریت کتاب «انسان آسمان»، اثری درباره امیرالمومنین است و به مناسبت عید غدیر و آغاز ولایت امام علی علیه السلام برگزار می‌شود. 

«انسان آسمان» مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و نوشته‌های امام موسی صدر درباره امیرالمومنین امام علی علیه السلام است. او در این کتاب نگاهی ویژه به مسایل مختلفی همچون زندگی و شهادت امام علی، واقعه غدیر، مفهوم ولایت و… دارد. این اثر، ششمین کتاب از مجموعه «در قلمرو اندیشه امام موسی صدر» و دربرگیرنده تمامی مباحث بیان شده از سوی این عالم درباره امیرالمومنین(ع) است. احمد ناظم مترجم این کتاب است و توسط انتشارات امام موسی صدر روانه بازار نشر شده است. 

گفتنی است فصل اول مسابقه گویندگی صدای تو با محوریت کتاب «همه چیز روبه راه است» ممنونم نوشته شهاد زمانی در فرهنگسرای اشراق برگزار شد و طی آن تعدادی از نوجوانان برگزیده معرفی شدند. فصل دوم این مسابقه نیز ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ساله برگزار می‌شود. 

براساس این گزارش فصل جدید از مسابقه گویندگی «صدای تو» روز سه شنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۱۷ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. از نوجوانان علاقه‌مند به کار گویندگی دعوت می‌شود تا در این رویداد هنری شرکت کنند. داوران این مسابقه گویندگی، شهاد زمانی، کامیار توانا و محمدرضا رجبی هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز