کد خبر: 1342116 A

پوستر «عیددیدنی با خدا» رونمایی شد

آئین رونمایی از پوستر «عیددیدنی با خدا» با حضور معاون قرآن و عترت و مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

پوستر «عیددیدنی با خدا» رونمایی شد

به گزارش ایلنا به نقل از  واحد ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی، آئین رونمایی از پوستر «عیددیدنی با خدا» پیش‌ازظهر امروز (یکشنبه ۲۸ اسفند) با حضور علیرضا معاف (معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم)، عبدالرضا سهرابی (مدیرکل هنرهای تجسمی)، محمدمهدی عزیززاده (قائم مقام معاونت قرآن و عترت)، سید مصطفی زراوندیان (معاون هنری مرکز هنرهای تجسمی) و جمعی از عوامل اجرایی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در ساختمان معاونت قرآن و عترت برگزار شد. 

پوستر «عیددیدنی با خدا» به سفارش مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف گسترش فرهنگ اسلامی-ایرانی و تقویت محله‌های مسجدمحور طراحی و تولید شده است تا ساکنین محله‌های مختلف با حضور در مساجد، تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن را جشن بگیرند و به این بهانه دور هم جمع شوند. 

همچنین نسخه با کیفیت این پوستر در اختیار ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های سراسر کشور قرار خواهد گرفت تا ضمن بهره‌برداری از آن در ایام ماه مبارک رمضان به تبلیغ و ترویج سنت حسنه حضور در مساجد بپردازند.

انتهای پیام/
پوستر عیددیدنی با خدا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر