کد خبر: 1250892 A

مستند «دیوانگی» به کارگردانی صدرا علی بک و تهیه‌کنندگی محمد صادق باطنی با موضوع کنکور در نخستین پخش تلویزیونی‌اش سه‌شنبه ۱۴ تیر ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، «دیوانگی» مستندی اجتماعی و روایتی از زندگی سید محمدصادق کشاورزی، رتبه ۲ کنکور۹۷ و دارنده مدال برنز کامپیوتر است، جوانی که با عبور از سد کنکور با پیش فرض‌هایی درباره دانشگاه و مسیر آینده زندگی، دانشجوی مهندسی کامپیوتر بهترین دانشگاه صنعتی کشور می‌شود؛ اما با گذشت تنها یکی دو ترم، تصوراتش نسبت به دانشگاه به مرور تغییر می‌کند.

این مستند در مرکز نوآوری رسانا تولید شده و از عواملش می‌توان به پژوهشگر: سید آرمین حقیقت، صدرا علی بک، محمد یعقوبی و محمدحسین رنجبران، تصویربردار: سید آرمین حقیقت و صدرا علی بک، صدابردار: محمدحسین رنجبران، صداگذار: صدرا علی بک، تدوینگر: صدرا علی بک، عکاس: سید آرمین حقیقت، نویسنده گفتار متن: سید آرمین حقیقت، گوینده متن: سیدمحمدصادق کشاورزی آهنگساز: صدرا علی بک اشاره کرد.

صدرا علی بک متولد ۱۳۷۹ و دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف است. او در سال ۹۵ مستند «مرثیه‌ای برای یک رویا» را ساخت که جایزه بهترین مستند چهارمین جشنواره فیلم مدرسه را دریافت کرد.

علی بک بعد از این فیلم‌های «سقوط»، «استیلا» و «آنتی کرونا» را ساخت. انیمیشن «زمان» هم از جمله آثار این مستندساز جوان است.

مستند «دیوانگی» سه شنبه ۱۴ تیر ساعت ۲۱، چهارشنبه ۱۵ تیر ساعت ۹ و جمعه ۱۷ تیر ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می‌شود.

انتهای پیام/
کنکور شبکه مستند دیوانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر