کد خبر: 1214093 A

مدیرعامل موسسه تصویر شهر خبر داد:

در نوروز امسال بیش از ۵۳ هزار نفر مخاطب سینماهای تصویر شهر بودند/ بلیت ۱۵ هزار تومانی در پردیس سینمایی رازی

مدیرعامل موسسه تصویر شهر از افزایش چشمگیر مخاطبان سینماهای این مجموعه در نوروز امسال خبر داد.

در نوروز امسال بیش از ۵۳ هزار نفر مخاطب سینماهای تصویر شهر بودند/ بلیت ۱۵ هزار تومانی در پردیس سینمایی رازی

به گزارش ایلنا، مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر با اشاره به رشد مخاطبان سینماهای این موسسه گفت: نوروز امسال در سینماهای موسسه تصویر شهر شاهد رشد مخاطب و افزایش فروش فیلم ها بودیم که در مقایسه با سال گذشته، آمار مخاطبان افزایش بسیار چشمگیری داشته است.

سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی، رنگ بندی استان و ظرفیت پنجاه درصدی سینماها استقبال مخاطبان چندان رضایت بخش نبود ولی نوروز امسال تعداد  53 هزار و 500 نفر در سینماهای این مجموعه به تماشای فیلم ها نشستند.

اکبرشاهی ادامه داد: موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسئولیت اداره چهار پردیس سینمایی را برعهده دارد که پردیس سینما گالری ملت با 12 سالن نمایش، سینماهای راگا و تماشا در منطقه شهرری و یافت آباد هر کدام با سه سالن نمایش و پردیس سینمایی رازی در میدان گمرگ با 2 سالن نمایش میزبان شهروندان و علاقمندان به سینما بوده است.

وی گفت: با برنامه ریزی که امسال انجام دادیم تصمیم گرفتیم که قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی که در منطقه 11 شهرداری تهران واقع شده است را افزایش ندهیم و این سینما همانند سال گذشته در تمام ایام هفته بلیت را با بها 15 هزار تومان به مخاطبان ارائه می دهد. که این نکته یکی از مهمترین عوامل افزایش اقبال مخاطبان در منطقه جنوب شهر تهران بوده است.

اکبرشاهی تصریح کرد: ما امسال کوشیدیم ظرفیت هر سینما، قابلیت فیلم ها در جذب مخاطب، گرایش مردم هر منطقه و توان هر سینما برای جذب حداکثری تماشاگر را بسنجیم و بر اساس این مولفه ها، سینماها را مدیریت کردیم.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر در پایان گفت: فروش قابل قبول فیلم‌ها در آغاز سال 1401 و قرن جدید نویدبخش روزهایی خوب برای سینمای ایران است. امیدوارم استقبال مخاطبان از فیلم ها ادامه داشته باشد و امسال، رونق به سالن‌های سینما بازگردد.

انتهای پیام/
موسسه تصویر شهر مجید اکبرشاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر