خبرگزاری کار ایران

راه اندازی "پویش نذر خدمت به نیابت از شهید خدمت" در فارس

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۶۶۳۷

مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: پویش نذر خدمت به نیابت از شهید خدمت در استان فارس در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا، حسین نگهداری امروز در بازدید از اردوی جهادی دانشگاه های شهر شیراز اظهار داشت: از صبح روز چهارشنبه دوم خرداد گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس به راه اندازی اردوهای جهادی حاشیه شهر با عنوان نذر خدمت به نیابت از شهید خدمت و همچنین برپایی غرفه هایی با عنوان "خدمت مخلصانه" شامل دستاوردهای دولت سیزدهم کرده است.

وی افزود: این غرفه ها و اردو های جهادی در راستای عمق بخشی نسبت به مسائل تبیینی و گفتمانی توسط گروه های جهادی دانشجویی استان فارس برنامه ریزی و اجرا خواهند شد.

مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه راه شهدا اضافه کرد: با الگو قرار دادن و ادامه راه شهدای خدمت، مشکلات جامعه با رویکرد جهادی حل می شود.

نگهداری در ادامه از برگزاری اردوی جهادی درمانی با عنوان "خدمت به نیابت از شهید خدمت" توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ۹ الی ۱۱ خرداد ماه جاری، خبر داد و تصریح کرد: محل خدمت‌رسانی این گروه جهادی مناطق کم برخوردار شهرستان زرین‌دشت، روستاهای بن دشت و چاه‌زبر است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز