خبرگزاری کار ایران

توسط شرکت توزیع برق شیراز انجام گرفت؛

شیراز نوروز امسال روشن ترین بهار را دارد

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۰۵۵۶

شرکت توزیع نیروی برق شیراز در قالب طرحی با عنوان "بهار در بهار" و در آستانه نوروز و ماه مبارک رمضان، اقدام به ترمیم، تعمیر، بهسازی و نوسازی روشنایی معابر در نقاط مختلف کلانشهر شیراز کرده است.

به گزارش ایلنا، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: با توجه به تقاضاهای مردم و ضرورت زیباسازی و بهبود شرایط بصری نقاط مختلف کلانشهر شیراز و همچنین با توجه به گردش پذیر بودن سومین حرم اهل بیت (ع)، برنامه ترمیم، بهسازی و نوسازی شبکه‌های روشنایی معابر در دستور کار قرار گرفت و در آستانه بهار طبیعیت و بهار قرآن، اجرایی شده است.

تیمور عزیزی به اقدامات صورت گرفته در خصوص افزایش پایداری و کاهش زمان بازیابی شبکه در اتفاقات احتمالی اشاره نمود و افزود ضمن ممیزی شبکه داخلی اماکن پرتردد و ابلاغ ایرادات و نظرات مشورتی به متولیان، همچنین پیش بینی های لازم جهت افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق این اماکن حساس صورت گرفته است.

 وی ادامه داد: به عنوان نمونه سیستم تامین برق حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع) و حافظیه از سه خط جداگانه و منطبق با بالاترین استاتدارد تامین برق مناطق حساس صورت می‌پذیرد و البته شبکه داخلی توسط متولیان محترم ساماندهی میگردد.

عزیزی گفت: در طرح بهار در بهار که با استفاده از توان و ظرفیت نیروی انسانی و اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق شیراز و طی مدت زمانی کوتاه اجرایی شد، شبکه‌های روشنایی معابر در نقاطی نظیر بلوار دکتر حسابی، بلوار علامه امینی شهرک گلستان، بلوار بوستان، بلوار هفت تن، بلوار سرداران، دروازه قرآن، بلوار ارم، خیابان زند و بخش‌هایی از محدوده‌های گردشگری و تاریخی، این کلانشهر، مرمت، بهسازی یا نوسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: برای اجرای این پروژه ها بیش از ۲۷ کیلومتر شبکه روشنایی مجددا کابل کشی شده است و با نصب ۴۰۹ دستگاه چراغ روشنایی بالغ بر سه میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان اعتبار صرف شده است. 

این مقام مسئول یادآور شد: با تشکیل کارگروه عملیاتی تعمیرات گروهی روشنایی در آستانه نوروز و به منظور زیباسازی شیراز جنت طراز و استقبال از میهمانان نوروزی علاوه بر اقدامات عمرانی مذکور، این کارگروه در اقدامات جهادی اقدام به بازبینی از شبکه و رفع ایرادات احتمالی و گردگیری و شستشوی حبابها چراغهای نیز می کند که تاثیر بسیار بسزایی در زیبا سازی و افزایش راندمان روشنایی دارد.

عزیزی با اشاره به آماده باش این گروه عملیاتی در ایام نوروز گفت: در قالب این طرح تاکنون عملیات جهادی بر روی شبکه روشنایی معابر مناطق محراب، ابوذر، نواب صفوی، رحمت، هرمزگان، فدک، عدالت، مدرس و تمامی خیابان های منشعب و شهرک های میانرود، مهدی آباد و یکتا با حضور ۶ گروه عملیاتی انجام شده است که با ۸۴۹ دستورکار- شامل تعویض ۳۴۵ عدد لامپ و کابل کشی مجدد به میزان حدودا ۲۸۰ متر- شبکه روشنایی این مناطق بطور کامل مورد بازبینی و زیباسازی قرار گرفته است.

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق شیراز با بیان اینکه، توجه به مناطق کمتر برخوردار همیشه به عنوان یک اولویت در دستور کار این شرکت قرار داشته است، گفت: بازسازی شبکه روشنایی خیابان شهرک کوثر، روستای آب زنگی، ظفرآباد و کرونی در همین راستا انجام شده است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز