کد خبر: 117428 A

طی فعالیت ۲ خط اتوبوسرانی از مترو صادقیه و مترو چیتگر صورت گرفته است؛

پایانه دریاچه شهدای خلیج فارس با مساحت ۳ هزار متر مربع، دارای ۵ سکو، روشنایی کامل، سرپناه‌های ایستگاه اتوبوس، کانکس استقرار عوامل اتوبوسرانی و دیگر تجهیزات مورد نیاز یک پایانه مجهز است.

ایلنا: اتوبوس‌های خط دریاچه شهدای خلیج فارس از پایانه مترو صادقیه و پایانه مترو چیتگر با هدف ارتقای دسترسی شهروندان و مراجعه کنندگان هر روز از ساعت ۳۰:۵ صبح تا ساعت ۲۲ به مقصد این مجموعه تفریحی گردشگری، سرویس دهی دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، پایانه حمل و نقل عمومی دریاچه شهدای خلیج فارس بعنوان هفتمین پایانه ناوگان حمل و نقل عمومی موجود در قطب تفریحی گردشگری پایتخت از بدو افتتاح و بهره برداری از مجموعه دریاچه و با انتقال ۲ خط اتوبوسرانی از میدان ساحل به آن، فعال شده و شهروندان می‌توانند هر روز از ساعت ۳۰:۵ صبح تا ۱۵:۲۰ شب از مبدا پایانه دریاچه، به مترو صادقیه و مترو چیتگر تردد کنند.

حسین مرادی شهردار منطقه ۲۲ در ابن باره گفت: پایانه دریاچه شهدای خلیج فارس با مساحت ۳ هزار متر مربع، دارای ۵ سکو، روشنایی کامل، سرپناه‌های ایستگاه اتوبوس، کانکس استقرار عوامل اتوبوسرانی و دیگر تجهیزات مورد نیاز یک پایانه مجهز است.

این پایانه بعد از اتمام عملیات عمرانی و تجهیز، در تاریخ ۱۳ تیرماه با راه اندازی ۲ خط و اختصاص ۲۳ دستگاه اتوبوس به بهره برداری رسید و فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان آغاز کرد.

اتوبوس پایتخت حمل و نقل عمومی خدمت رسانی خلیج فارس روابط عمومی شهرداری روشنایی گردشگری مترو پایانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر