کد خبر: 117302 A

با حضور سرخو عضو شورای شهر تهران؛

تعطیل ماندن پروژه زیر گذر راه آهن، متوقف شدن اجرای طرح های عمرانی ۷۶ متری سعید آباد، ۴۵ متری بهار، بلوار ابراهیم آباد، رود دره کن بدلیل نبودن بودجه از مواردی بود که توسط شورایاران عنوان شد.

ایلنا: ‌ مشکلات و مسائل منطقه ۱۸ در دیدار محسن سرخو عضو شورای شهر تهران از منطقه ۱۸ و جلسه با شورایاران این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سرخو عضو کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران در اولین نشست خود با شورایاران تهران مهمان شورایاری های منطقه ۱۸ بود.

در این دیدار دبیران شورایاری محلات منطقه ۱۸ به معضلات و مشکلات عمده منطقه اشاره کرده و خواستار آن شدند که شورای چهارم شهر تهران توجه بیشتری به مناطق جنوبی شهر داشته باشند.

تعطیل ماندن پروژه زیر گذر راه آهن، متوقف شدن اجرای طرح های عمرانی ۷۶ متری سعید آباد، ۴۵ متری بهار، بلوار ابراهیم آباد، رود دره کن بدلیل نبودن بودجه از مواردی بود که توسط شورایاران عنوان شد.

در این نشست عضو شورای شهر بر توجه ویژه به مناطق جنوب شهر خصوصا منطقه ۱۸ در بودجه سال ۹۳ و برنامه توسعه ۵ ساله تاکید کردند و خواستار آن شد که شورایاران نسبت به انعکاس موارد درخواستی به شورا بطور جدی موضوع را پیگیری کنند.

سرخو افزود: در حال حاضر روزانه در حدود ۳۵۰۰۰۰۰ نفر جابه‌جای شهر تهران توسط وسائط نقلیه شخصی اعم از سواری، وانت و موتور سیکلت در رابطه با افراد غیر ساکن در تهران انجام می شود و در صورتی که خطوط اکسپرس مترو به شهرهای ورامین، دماوند و اسلامشهر راه اندازی شود. این تعداد جابه جایی از سطح شهر جمع آوری وبه خطوط ریلی زیر زمینی انتقال می یابد و از این طریق کاهش چشمگیر درآلودگی هوای شهر تهران را شاهد خواهیم بود در این ارتباط شورای شهر و مدیریت شهری، نیازمند همکاری و مساعدت دولت محترم و وزارت راه و شهرسازی است.

همچنین این عضو شورای شهر تهران بیان کرد انتظار اصلی که از شورایاران وجود دارد این است که مسائل و مشکلات محله ها و شهروندان تهران توسط شورایاران در اسرع وقت، بطور دقیق و کامل به اطلاع شورای شهر رسانده شود.

سرخو تجربه حضور خود در منطقه ۱۸ را بسیار مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که اقدامات مشابه در مناطق دیگر شهر تهران نیز صورت پذیرد و به شورایاران و شهروندان منطقه ۱۸ امیدواری داد که تمام تلاش خود را برای رفع کاستی های این منطقه به انجام رساند.

اسلامشهر بودجه دماوند دولت راه آهن شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری تهران مترو وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر