خبرگزاری کار ایران

عباسی به ایلنا خبر داد؛

برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر کشاورزی چهارشنبه هفته آینده/ صحن علنی پارلمان با رعایت پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود

asdasd
کد خبر : ۸۹۳۵۶۱

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه رای اعتماد وزیر کشاورزی در هفته آینده خبر داد.

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی در هفته آینده، گفت: اعلام شده است جلسه مجلس شورای اسلامی هفته آینده روز سه‌شنبه به صورت علنی برگزار خواهد شد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جلسه علنی هفته آینده بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا جلسه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر مشکلی پیش نیاید و همه همکاران در جلسه حاضر شوند در روز چهارشنبه جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد و کشاورزی را خواهیم داشت.

عباسی خاطرنشان کرد: علت برگزاری جلسات مجلس در سال جدید از روز سه‌شنبه گذشته ۲ هفته طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است تا همکاری لازم را با وزارت بهداشت،  دولت و ستاد ملی کرونا داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این مدت فقط به جلسات هیات مدیره و کمیسیون‌های تخصصی بسنده کردیم که انشاالله از هفته آینده جلسات علنی برگزار می‌شود‌.

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درخصوص حضور رئیس‌جمهور در جلسه احتمالی رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد و کشاورزی، گفت: هنوز صحبتی درباره حضور رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد نشده چرا که روزهای چهارشنبه جلسه هیات دولت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: باید بحث زمان‌بندی برگزاری جلسه رای اعتماد وزیر کشاورزی در جلسه روز سه‌شنبه بررسی شود تا ببنیم صبح برگزارش کنیم یا بعداز ظهر.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز