کد خبر: 656840 A

وزیر ورزش در جمع خبرنگاران:

وزیر ورزش و جوانان از برطرف شدن مشکل سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مسعود سلطانی‌فر در پایان جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین فعالیت وزارت‌خانه متبوعش گفت: یکی از موارد مطرح شده در جلسه اخیرتصویب اساس‌نامه کمیته ملی پاراالمپیک بود،‌ بر اساس توافقات صورت گرفته، مقرر شد اساس‌نامه جدید این کمیته را تقدیم دولت کنیم که ۶ جلسه در کمیسیون تحصصی بررسی و امروز به تصویب رسید .

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: خوشبختانه موانع و موارد برای استقلال این کمیته از سرراه برداشته شده است.

وی درباره دیگر مصوبه امروز وزارت ورزش و جوانان در هیأت دولت گفت: در حاشیه دولت یک تفاهم‌نامه با وزارت کشور امضا کردیم که در زمینه توانمندسازی و تقویت اجتماعی سمن‌ها است تا صدور مجوز فعالیت آن‌ها تسهیل شود. ان‌شاالله امیدوار هستیم نزدیک به ۲۰۰۰ سازمان مردم نهاد که توسط وزارت ورزش و جوانان احداث شده به فعالیت‌های اجتماعی بپردازند.

سلطانی‌فر درباره بدهی باشگاه‌های پایتخت و سایر بدهی‌ها در فدراسیون فوتبال گفت: از سال گذشته با سامان‌دهی دقیقی که در وضعیت دو باشگاه انجام دادیم و با بررسی وضعیت اسپانسرینگ و سایر موارد بیش از ۸۰ درصد بدهی‌های قطعی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: لیست‌هایی که مطرح می‌شود اعادهایی از سوی افراد حقیقی و حقوقی است که باید یا به تائید AFC و یا فدارسیون فوتبال برسد.

وزیر ورزش در خصوص برطرف کردن مشکل سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مشکل فدارسیون فوتبال با کیروش در حال حل شدن است .

استقلال پرسپولیس دولت سرمربی تیم ملی فوتبال ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر