کد خبر: 649909 A

بادامچی:

نماینده تهران تاکید کرد:‌ امروز همه باید با یکدیگر از حیثیت ایران دفاع کنیم تا لطمه نخورد. بحران‌های اجتماعی ما با اتکا به درون رفع می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا بادامچی در جلسه امروز علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری اعلام کرد: ایران امروز از پدیده فقر و بیکاری رنج می‌برد و همه بر این نکته اتفاق نظر دارند که فعالیت‌های اقتصادی جز از راه‌های غیرقانونی موثر نیست.

وی خاطرنشان کرد: همکاری‌های کلان اقتصادی که بعداز برجام افزایش یافته بود، امروز به خطر افتاده و به نوعی تبدیل به هدف دشمن شده است.

نماینده مردم تهران در دهمین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهبود فضای کسب و کار نیازمند مشورت دولت با بخش خصوصی است، گفت: دولت باید با نخبگان همکاری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: عدم شناخت بانک مرکزی از بازار ارز، مشکلات را افزایش داد و مشاهده کردید که تقاضای ارز بالا رفت و امروز می‌بینیم کالایی با ارز دولتی خریداری می‌شود اما در بازار با نرخ آزاد فروخته می‌شود.

بادامچی تاکید کرد:‌ امروز همه باید با یکدیگر از حیثیت ایران دفاع کنیم تا لطمه نخورد. بحران‌های اجتماعی ما با اتکا به درون رفع می‌شود.

بادامچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر