خبرگزاری کار ایران

دبیر شورای امنیت ملی در گفت‌وگو با ایلنا:

نوع فعالیت‌ برخی از سمن‌ها در هاله‌ای از ابهام است/ اطلاع دقیقی از جزئیات بازداشت‌ها ندارم

asdasd
کد خبر : ۵۹۲۴۸۲

دبیر شورای امنیت ملی گفت: در پشت فعالیت‌های مأموران تخصصی برخی از Ngo‌ها در حوزه‌هایی مانند بهزیستی، زنان، محیط زیست و آب؛ هاله‌ای از ابهام وجود دارد که در حال بررسی است.

علی شمخانی (دبیر شورای امنیت ملی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا و در پاسخ به این سوال که به راستی راه‌های برون‌رفت از مشکلات کشور آنهم ٤ دهه پس از انقلاب اسلامی چیست، بیان داشت: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی به‌کارگیری جوانان است نه بزرگان. به نظر می‌رسد ما الگوی درستی برای این کار داریم. ما بر مشکلات جنگ و مسایل امنیتی غلبه کرده‌ایم در این فضا آیا حل مسائل اقتصادی سخت‌تر از مشکلات امنیتی و یا جنگ است؟

شمخانی افزود: باید تلاش مجاهدانه‌ای که در جنگ داشتیم را الگو قرار دهیم و به آن ادامه دهیم. ما در جنگ متعهد بودیم. باید اختلافات را کنار بگذاریم. ما در جنگ ساده و با مردم بودیم. باید این مساله را با نزدیکی به مردم به عنوان یک تجربه موفق تکرار کنیم.

وی در واکنش به بازداشت چند نفر از فعالان محیط زیست نیز بیان داشت: گویا این بازداشت‌ها در شب گذشته اتفاق افتاده است و هنوز اطلاع دقیقی از آن ندارم.

دبیر شورای امنیت ملی گفت: در پشت فعالیت‌های مأموران تخصصی برخی از Ngo‌ها در حوزه‌هایی مانند بهزیستی، زنان، محیط زیست و آب؛ هاله‌ای از ابهام در ارتباطات وجود دارد که در حال بررسی است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز