خبرگزاری کار ایران

پزشکیان:

گر مرد رهی میان خون باید رفت

گر مرد رهی میان خون باید رفت
کد خبر : ۱۴۹۳۵۰۲

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مورد ارزیابی خود از فضای موجود گفت: ما راه را می‌رویم؛ می‌گوید گر مرد رهی میان خون باید رفت، وز پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به ره در نه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت.

مسعود پزشکیان حل مشکل معیشتی مردم و رسیدن به محرومین را مهمترین اولویت مهمترین خود در مدیریت کشور عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در حاشیه مراسم ترحیم جعفر میلی منفرد از اساتید دانشگاه با حضور در جمع خبرنگاران در مورد مهمترین اولویت خود برای مدیریت کشور گفت: حل مشکل معیشتی مردم و رسیدن به محرومین مهمترین اولویت من در این زمینه است.

وی در پاسخ به اینکه آیا اصلاح طلبان به شما رای می‌دهند؟ گفت: چرا رای ندهند؟

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مورد حمایت میانه روها . معتدلین هم گفت: تا جایی که من خبر دارم همه در صحنه هستند.

پزشکیان در مورد انتخاب معاون اولش گفت: نمی‌دانم؛ اجازه بدهید ببینیم شرایط به چه صورتی رقم می‌خورد.

وی اولویت خود در حوزه فرهنگی را صداقت، راستی و راستگویی عنوان کرد و گفت: یعنی مدیران و مسلمانان و همه باید اول با مردم صادق باشند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مورد استفاده از اهل سنت در کابینه اش گفت: باید از هر کسی که شایستگی دارد استفاده کرد.

پزشکیان در مورد ارزیابی خود از فضای موجود گفت: ما راه را می‌رویم؛ می‌گوید گر مرد رهی میان خون باید رفت، وز پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به ره در نه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز