خبرگزاری کار ایران

با حضور امیر سرتیپ واحدی؛

پیکر نخستین فرمانده مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش تشییع شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۶۴۶

پیکر امیر سرتیپ دوم خلبان «حیدر صفری»، نخستین فرمانده مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش صبح امروز (شنبه) با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در ستاد این نیرو، تشییع شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ارتش، پیکر امیر سرتیپ دوم خلبان «حیدر صفری»، نخستین فرمانده مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش صبح امروز (شنبه) با حضور امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده، معاون هماهنگ‌کننده این نیرو و جمعی از فرماندهان و همرزمانش در ستاد نیروی هوایی ارتش تشییع شد.

امیر خلبان صفری روز گذشته (جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳) به یاران شهید خود پیوست.

وی نخستین فرمانده مجتمع اوج نهاجا و جانشین امیر خلبان شهید منصور ستاری فرمانده پیشین نیروی هوایی ارتش بود.

امیر سرتیپ دوم خلبان چیت فروش از پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش در آیین تشییع پیکر مطهر امیر سرتیپ دوم خلبان حیدر صفری، ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به خانواده بزرگ نهاجا، با بیان اینکه جنگ که شروع شد تمام هواپیماهای ما برای اورهال مشکل داشتند، گفت: امیر سرتیپ دوم صفری کسی بود که به همکاری شهید ستاری توانستند در مجتمع اوج هواپیماهای آسیب دیده را با دست خالی اما با تکیه بر توان داخلی و توکل به خدا بازسازی کنند.

این پیشکسوت نیروی هوایی ادامه داد: کسی باور نمی کرد که نیروی هوایی ارتش بتواند هواپیما بسازد؛ اما مرحوم صفری از بنیانگذاران مجتمع اوج نیروی هوایی ارتش و ساخت هواپیما در کشور بود.

امیر چیت فروش در پایان گفت: مرحوم صفری، قرآن مجید را به صورت دست‌نویس، نگارش کرده است

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز