خبرگزاری کار ایران

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش:

دستیابی به پهپادهای پیشرفته نظامی از افتخارات ارتش است

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۸۲۹۰

، با بیان اینکه دستیابی به پهپادهای پیشرفته نظامی، از افتخارات ارتش است، گفت: پیشرفت های تحسین برانگیز کشورمان همچون خاری در چشم دشمنان است که درصدد تحقیر ملت، تضعیف روحیه و تفرقه در کشور هستند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ محمد یوسفی خوش قلب، معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش در صبحگاه عمومی ستاد این نیرو، با تاکید بر حفظ وحدت و یکپارچگی اقشار جامعه برای سرافرازی و اقتدار بیش از پیش کشورمان، اظهار کرد: انسجام بین مردم و مسئولان، مولفه اساسی در اقتدار کشور است.

وی گفت: ارتقای بصیرت و هوشیاری در برابر تفرقه افکنی و فتنه انگیزی های دشمنان، به‌ویژه در بین نسل جوان ضروری است و جنگ شناختی دشمن را کم اثر و خنثی می کند.

به گفته معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش، پژوهش محوری و آینده پژوهی در صنعت علوم پدافندی و حوزه نظامی از برنامه‌هایی است که با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها توسط نیروی پدافند هوایی ارتش در حال پیگیری است و با همکاری نخبگان و متخصصان این نیرو به نتایج خیلی خوبی دست پیدا کرده ایم.

خوش قلب با بیان اینکه دستیابی به پهپادهای پیشرفته نظامی از افتخارات ارتش به ویژه مجموعه پدافند است، اظهار کرد: علاوه بر حوزه عملیات، در حوزه دانش و فناوری جزو قدرت‌های برتر در دنیا محسوب می‌شویم و این پیشرفت را باید ارج نهیم.

وی اضافه کرد: دستاوردهای صنعت دفاعی از موشک و پهپاد گرفته تا سایر تسلیحات پدافندی، نوید آینده درخشان در عرصه‌های دفاعی و بازدارندگی را برای کشور عزیزمان دارد.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش بومی ‌شدن بیش صنعت نظامی و خودکفایی در تولید تجهیزات دفاعی را نشان‌دهنده ناکامی بیگانگان در اعمال تحریم های ناجوانمردانه دانست و تصریح کرد: پیشرفت های تحسین برانگیز کشورمان همچون خاری در چشم دشمنان است که درصدد تحقیر ملت، تضعیف روحیه و تفرقه در کشور هستند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز