خبرگزاری کار ایران

امیر سرتیپ صباحی فرد مطرح کرد؛

پدافند هوایی با تمام توان در خدمت مردم مناطق سیل‌زده است

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۷۲۷۴

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه با تمام توان در خدمت مردم مناطق سیل‌زده هستیم، گفت: این نیرو با تجهیزات کامل به کمک هموطنان سیل‌زده رفته و ضمن تامین آب شرب، غذای گرم و اقلام دارویی، امدادرسانی را در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: هموطنان ما در روستاها و مناطق مختلف سیستان و بلوچستان در محاصره آب بودند و سیل راه ارتباطی آنها را قطع کرده بود که با تمام توان و تجهیزات به یاری مردم عزیز آن منطقه رفتیم.

 
وی درباره اقدامات و کمک‌های این نیرو به سیل‌زدگان اظهار داشت: نیروی پدافند هوایی ارتش با تجهیزات کامل به کمک هموطنان رفته و ضمن تامین آب شرب، غذای گرم و اقلام دارویی، امدادرسانی را در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد.
 
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، تهیه پتو، لوازم گرمایشی و اعزام تیم‌های پزشکی را از دیگر اقدامات انجام شده این نیرو در مناطق سیل زده برشمرد و تصریح کرد: همکاری خوبی بین دستگاه‌های امدادرسان در مناطق سیل‌زده وجود دارد و گروه‌ پدافند هوایی شهیدبردبار چابهار با کلیه امکانات و تجهیزات در مناطق سیل‌زده در خدمت هموطنان سیل‌زده هستند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز