خبرگزاری کار ایران

در نامه به شورای ائتلاف مطرح شد:

یزدی خواه: چگونه فردی که ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای آورده جایگزین بنده شده است؟

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۶۲۹

سید علی یزدیخواه در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که یک نسخه از آن را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، نسبت به انتخاب میلاد میرزایی نفر پنجم شورای ائتلاف شهرری در شورای داوری تهران اعتراض کرد و اعلام کرد بعد از خروج فرد ال منتخب شهرری باید نام او که نفر دوم بوده است، جایگزین می‌شده است.

به گزارش ایلنا، متن این نامه به شرح زیر است:

«اعضای محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

سلام علیکم

با صلوات بر محمد (ص) و آل‌محمد (ص) و تبریک ایام، احتراما ضمن ارسال صورتجلسه شورای ائتلاف شهرستان ری در خصوص رای گیری جهت انتخاب کاندیدای مورد نظر این شورا، مورخ ۲۰/۱۱/۱۴۰۲ اینجانب با وجود مهندسی آشکار صورت گرفته توسط برخی از اعضای محترم شورای ائتلاف ری، به عنوان نفر دوم به شورای داوری تهران معرفی شدم.

ولیکن پس حذف نفر اول، در کمال ناباوری شاهد بودیم که نفر پنجم لیست که تنها موفق به اخذ ۴ رای از مجموع ۳۰۵ رای ماخوذه شده است، در لیست نهایی شورای ائتلاف قرار گرفته است.

با توجه به لزوم اجرای فرایندهای انتخاب نفر برتر در لیست، از اعضای انقلابی آن شورا انتظار می رود نسبت به بررسی این امر و استیفای حقوق اینجانب اقدام شایسته معمول گردد.

سید علی یزدیخواه

نماینده مردم شریف، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر»

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز