خبرگزاری کار ایران

| 19:02   
کد خبر : ۱۳۹۴۴۷۶
امیرعبداللهیان:

ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت

وزیر امور خارجه با انتشار یادداشتی از ارسال پیام تبریک وزرای خارجه سابق کشورمان و دیپلمات‌های فعلی و پیشین در خصوص انتخاب وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه برگزیده دولتی، تشکر کرد.

ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت

به گزارش ایلنا، متن پیام حسین امیرعبداللهیان به شرح زیر است:

هوالحکیم

همکاران محترم، مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم و کوشای وزارت امور خارجه

وزرا، معاونین، سفرا، سرکنسول‌های محترم سابق و بازنشستگان محترم

سلام علیکم،

پیام‌های محبت‌آمیز و ارزشمند شما عزیزان در خصوص دستاوردها و عملکرد مقطع فعلی دستگاه دیپلماسی در سیاست خارجی و همکاری‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، موجب دلگرمی و انگیزه مضاعف گردید. بی‌تردید این توفیق با عنایت کریمانه پروردگار و تلاش و خرد جمعی همکاران گرامی حاصل شد.

اینجانب انتخاب وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه برتر در سال ۱۴۰۲ و تأیید افتخارآفرین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نسبت به جهت گیری درست روابط خارجی کشور را به خانواده وزارت امور خارجه اعم از پیشکسوتان، مدیران، سفیران، سرکنسول‌ها، کارشناسان و همه کارکنان دستگاه دیپلماسی، صمیمانه تبریک می گویم.

ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس جمهور محترم حضرت آیت الله رئیسی، امید واثق دارم با تداوم همدلی و هم افزایی همه عزیزان، استفاده از فرصت‌های موجود در تعاملات خارجی و روابط بین‌الملل و بهره‌مندی و عملیاتی نمودن سندهای همکاری دوجانبه و بین‌المللی و دیگر ابتکارات حوزه سیاست خارجی، با روندی فزاینده ادامه خواهد یافت.

از خداوند منان سرافرازی و توفیق روزافزون را برای یکایک همکاران عزیز و کوشا و خانواده محترم آن‌ها، مسالت می‌نمایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز