خبرگزاری کار ایران

| 09:13   
کد خبر : ۱۳۸۸۸۷۴
امیر سرتیپ واحدی:

نیروی هوایی در تراز انقلاب با ارتباط دانشگاه و صنعت امکان‌پذیر است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی در تراز انقلاب اسلامی با ارتباط دانشگاه و صنعت امکان پذیر است و همکاری دانشگاه و صنعت در پیشرفت علمی و توسعه دانش نیروی هوایی ارتش اهمیت ویژه‌‌ای دارد.

نیروی هوایی در تراز انقلاب با ارتباط دانشگاه و صنعت امکان‌پذیر است
به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از مراکز و مجموعه‌های کارگاهی دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری گفت: ارتباط و همکاری دانشگاه و صنعت در پیشرفت علمی نیروی هوایی اهمیت ویژه‌ای دارد و مولفه مهمی در توسعه دانش نیروی خوش نام هوایی به شمار می‌رود.

وی افزود: در بیشتر مجموعه‌های توسعه یافته، بالندگی علمی در دانشگاه‌ها حاصل همکاری نزدیک آن‌ها با صنایع و توسعه صنعتی در فضای رقابتی است که این امر ناشی از داشتن ارتباط هدفمند و تقاضا محور صنایع با دانشگاه‌ است.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت می‌تواند تأثیر تعیین کننده‌ای در رسیدن نیروی هوایی به یک نیروی دانشمند در تراز انقلاب اسلامی داشته باشد، خاطرنشان کرد: اگر این ارتباط به شکل مناسب برقرار شود می‌تواند تأثیر بنیادی بر جای بگذارد و تجربه کشورهای توسعه یافته و صنعتی به ما نشان می‌دهد که بدون وجود این همکاری، رشد و توسعه علم و فناوری غیر ممکن و حداقل بسیار دشوار است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز