خبرگزاری کار ایران

| 10:51   
کد خبر : ۱۳۸۴۲۸۰
کرمی در تذکر شفاهی:

مردم برای تأمین نان و دارو مشکل دارند

نماینده مردم دشتی در مجلس خطاب به تیم اقتصادی دولت در خصوص وضعیت معیشتی مردم گفت: تورم کمرشکن زندگی را برای مردم سخت کرده است، ما از تأمین گوشت مرغ برای سفره مردم گذشتیم، مردم برای تأمین نان و دارو نیز مشکل دارند.

مردم برای تأمین نان و دارو مشکل دارند

به گزارش ایلنا، غلامحسین کرمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۵ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به تیم اقتصادی دولت در خصوص وضعیت معیشتی مردم گفت: دولت محترم باز تکرار مکررات است، تورم کمرشکن زندگی را برای مردم سخت کرده است. ما از تأمین گوشت مرغ برای سفره مردم گذشتیم، مردم برای تأمین نان و دارو نیز مشکل دارند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: خرید تضمینی محصولات کشاورزی منطقه مانند خرما و گوجه و پرداخت خسارت به کشاورزان و گوجه‌کاران دشتی مورد مطالبه و درخواست مردم منطقه است.

وی خطاب به وزیر بهداشت افزود: بیمارستان‌های کاکی، خرمج و فهرج در حوزه انتخابیه به شدت از لحاظ داشتن پزشک متخصص و امکانات و تجهیزات پزشکی با کمبود جدی مواجه است و شبانه‌روزی شدن درمانگاه‌های شهرهای حوزه انتخابیه با توجه به جمعیت بالای آنها، مورد درخواست است و نیازمند دستور ویژه جنابعالی است.

کرمی بیان کرد: بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان از مطالبه این قشر عزیز است، همچنین تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و حذف پیمانکاران در مجلس مطرح شد، متأسفانه رد شد اما امروز مورد مطالبه و درخواست تمامی کارگران است که نیاز است مجلس و دولت به شکل ویژه به این موضوع رسیدگی کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز