کد خبر: 1329444 A

بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن در رسانه‌های عرب‌زبان

شبکه های المنار و المیادین به صورت ویژه به بازتاب خبری راه‌پیمایی امروز ۲۲ بهمن در ایران پرداختند.

بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن در رسانه‌های عرب‌زبان

به گزارش ایلنا، شبکه خبری المنار لبنان به طور ویژه به بازتاب خبری راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت و نوشت: مسیرهای راهپیمایی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با ازدحام شرکت کنندگان همراه شده بود و مشارکت‌کنندگان در این راه‌پیمایی بار دیگر با نظام جمهوری اسلامی بیعت کردند.

almanar

المنار در خبری جداگانه به نمایش موشک‌های ایرانی در جریان راه‌پیمایی امروز پرداخت و نوشت: ایران قدرت‌های نظامی خود را در جریان چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به نمایش گذاشت.

در ادامه این خبر آمده است: جمهوری اسلامی ایران، موشک‌های بالستیک، هواپیماهای بدون سرنشین، موشک کروز و دیگر ادوات نظامی و دفاعی خود را در خیابان‌ها و در مسیر برگزاری راه‌پیمایی چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.

المنار همچنین به شکل اخبار فوری سخنرانی ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران در پایان راهپیمایی امروز را پوشش داد.

almayadin

شبکه المیادین نیز با پوشش ویژه مراسم چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نوشت: مردم ایران در بیش از هزار و ۴۰۰ شهر در ایران برای گرامیداشت سالروز چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران به خیابان‌ها آمدند.

خبرنگار المیادین حاضر در این راهپیمایی نوشت: شرکت‌کنندگان در راهپیمایی در خیابان‌های کردستان شعارهایی چون شیعه و سنی از ایران اسلامی حمایت می‌کنند و کردستان قهرمان پشت رهبری حرکت می‌کند، سر می‌دهند. 

انتهای پیام/
بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر