خبرگزاری کار ایران

| 17:39   
کد خبر : ۱۲۳۸۵۲۲
رئیس مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران خبر داد:

صدور دستور بررسی ضرب و شتم یک شهروند در شهریار توسط پلیس

رئیس مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران تاکید کرد: دستورات لازم برای بررسی علت ضرب و شتم یک شهروند توسط مامور نیروی انتظامی صادر و پلیس مورد نظر شناسایی و یگان خدمتی وی نیز مشخص شده است.

صدور دستور بررسی ضرب و شتم یک شهروند در شهریار توسط پلیس

به گزارش ایلنا، ایرج عباسی در واکنش به درگیری فیزیکی یک مامورپلیس با یکی از شهروندان در شهرستان شهریار، گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از شهروندان توسط مامور نیروی انتظامی، بلافاصله دستورات لازم برای بررسی موضوع صادر شد.

وی با بیان اینکه دستورات لازم به جانشین بازرسی غرب استان تهران صادر شده است، اظهار داشت: شاکی پرونده نیز شناسایی و با دعوت از وی در حال بررسی علت ماجرا و اینکه به چه دلیلی این برخورد خشن رخ داده، هستیم.

رئیس مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران با بیان اینکه تاکنون علت وقوع این حادثه مشخص نشده است، تصریح کرد: پس از دریافت اظهارات هر دو طرف حادثه و بررسی‌های کارشناسی، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گفته عباسی،‌ شهروند مذکور هر جرم یا تخلفی هم که مرتکب شده باشد، کسی حق ندارد اینگونه که در تصاویر منتشر شده با وی درگیر شود و او را مضروب کند.

وی ادامه داد: البته زحمات پلیس و خدمات ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست اما فلسفه تشکیل سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز با توجه به وظایفی که برعهده دارد، رسیدگی به تظلم خواهی شهروندان است.

رئیس مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران افزود: در مواردی اگر تعدی توسط نیروهای انتظامی و نظامی صورت بگیرد، سازمان قضایی نیروهای مسلح به موراد رسیدگی و وظایف خود را انجام خواهد داد و وفق مقررات با مامور خاطی  برخورد خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز