کد خبر: 1236138 A

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری عصر امروز جمعه جهت ابلاغ سلام و تبریک و تسلیت رئیس‌جمهور و هیات دولت در منزل شهید صیاد خدایی حضور یافت.

به گزارش ایلنا، حجت‌‌الاسلام صالحی در این دیدار صمیمی خطاب به همسر، فرزندان و برادر شهید گفت: با پیوستن این شهید به خیل شهیدان، مسیر انقلاب و ارزش‌ها باشکوه تر، مقتدر‌تر و مستحکم‌تر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد و نسل نو انقلاب در رکاب رهبری با الهام از این شهدای عزیز آنگونه که در اجتماع عظیم دیروز نسل جوان ونوجوان در وزرشگاه آزادی و همچنین تشییع با شکوه شهید صیاد خدایی ثابت کردند با الگو از صبوری و ایثار شما خانواده معزز شهدا، همچنان پای ارزش‌ها وانقلاب ایستاده اند.

وی خطاب به عاملان و آمران این ترور اظهار داشت: ضعف و استیصال دشمنان ملت ایران در نبرد رو در رو با جبهه مقاومت وعصبانیت از همراهی مردم با نظام ودولت انقلابی، کوردلان را بر آن داشته تا خوی درندگی و ذلت خود را نشان دهند و دستشان به خون پاک یکی دیگر از فرزندان انقلاب آلوده شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با بیان اینکه در هیچ جای دنیا ترور نشان پیروزی و برتری نیست، تصریح کرد: پسمانده‌های نظام استکبار و وابستگان گروه‌های تروریستی و تکفیری با ترور شهید صیاد خدایی نشان دادند که در برابر جبهه مقاومت زبون و شکست‌خورده هستند و با اینگونه تلاش‌های مذبوحانه خود سعی می‌کنند به جسم بی‌رمق نظام استکبار و اسرائیل در حال نابودی، جانی مجدد بدمند که البته سخت در اشتباهند. 

به گفته صالحی، شهادت شهید صیاد‌ها، نه تنها خدشه‌ای در مسیر انقلاب و ارزش‌ها و جبهه مقاومت ندارد بلکه خون این عزیزان همچون شمع پر فروغ چراغ هدایت است و موجب رویش نسل جوان و نوجوان خواهد شد.

وی در پایان این دیدار که مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ، مدیرکل بازرسی استانداری تهران و برخی مدیران نهاد ریاست‌جمهوری ایشان را همراهی کرده بودند؛ وصیت شهیدان را خدمت خالصانه به مردم دانست و ابراز امیدواری کرد در این برهه حساس همه مسئولان در دولت رئیسی، با الگو گرفتن از راه نورانی شهدا در مسیر خدمت به مردم تلاش مضاعفی را خواهند داشت.

انتهای پیام/
صیاد خدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر